به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران و به نقل از سایت باشگاهسپاهان، زلاتکو کرانچار پس از دیدار الهلال عربستان و سپاهان اصفهان که با شکست یک بر صفر نماینده کشورمان به پایان رسید عنوان کرد: دیدار با الهلال دو نیمه متفاوت داشت و شرایط در هر کدام از نیمه ها کاملا فرق می کرد.

وی افزود: در نیمه اول ما از شدت حملات و میل به هجوم الهلالی ها مطلع بودیم. با برنامه ای که داشتیم سعی مان در آرام کردن حریف بود و تا آخرین لحظات نیمه اول نیز در این برنامه موفق بودیم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه گل الهلال شرایط خوب سپاهان را تغییر داد، اظهار داشت: متاسفانه گلی که در آخرین لحظات به ثمر رسید شرایط خوب مان در نیمه اول را تغییر داد. در واقع در نیمه اول همه چیز تا قبل از دریافت گل خوب بود و گلی که به نظر ما در شرایط آفساید به ثمر رسید زحمات و تلاش های بازیکنان را به هدر داد.

کرانچاراظهار داشت: نیمه دوم ما یک بازی کاملاً متفاوت انجام دادیم. موقعیت های زیادی را روی دروازه الهلال خلق کردیم و نشان دادیم که در این نیمه بسیار بهتر از رقیب عمل هستیم. الهلال هم روی ضد حملات موقعیت هایی را خلق کرد اما با آرایشی که به خود گرفته بودیم، شانس ها و موقعیت های ما بسیار بیشتر بود که متاسفانه تبدیل به گل نشد.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سؤال که چرا در بازی برابر الهلال از جواهیر سوکای استفاده نکرده، گفت: سوکای چند ماه در مصدومیت به سر می برد و از ابتدا شرایط بازی را نداشت، اما با این وجود از زمانی که به میدان آمد با تمام توان خود موقعیت های متعددی را خلق کرد.