به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: نامرودی گارسیا، سرمربی فرانسوی تیم رم در فهرست گزینه های مورد نظربارسلونابرای قبول هدایت این تیم در فصل آینده قرار گرفته، هرچند از قرار معلوم وی تمایلی به ترک جالوروسی ندارد.

گارسیا در اولین فصل حضورش در رم پس از ترک تیم لیل فرانسه، در پایتخت ایتالیا درخشان کار و قرمزپوشان این شهر را به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی سری A تبدیل کرده است.

او که تیمش با ۸ امتیاز در رده دوم جدول سری A قرار دارد و در تعقیب یوونتوس صدرنشین است، توانسته سهمیه حضور مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل آینده را برای جالوروسی به ارمغان بیاورد. با اینکه هنوز یک فصل دیگر تا پایان قرارداد گارسیا با رمی ها باقی است، سران این تیم قصد دارند برای تمدید قرارداد وی و افزایش حقوق و امتیازات آن اقدام کنند.

درهمین حال اما گزارش هایی منتشر شده که از تمایل تیم های خارجی برای استخدام گارسیا حکایت داشته اند. روز دو شنبه برخی از رسانه های فرانسوی ادعا کردند که سران تیم فوتبال پاری سن ژرمن عملکرد گارسیا را مدتی است که زیر نظر گرفته اند و روی او به عنوان جانشین لوران بلان در فصل آینده حساب می کنند. با این حال نشریه «مساجرو» ی ایتالیا مدعی شد که گارسیای ۵۰ ساله در میان گزینه های هدایت تیم فوتبال بارسلونا است.

در این نشریه ضمن اشاره به وضعیت نه چندان مطلوب خراردو مارتینو، سرمربی کاتالان ها، از رودی گارسیا به عنوان گزینه نخست جانشینی وی نام برده شده است. این نشریه حتی مدعی شده که گارسیا از تمایل بارسا به استخدام وی مطلع است، چرا که در ماه مارس از سوی باشگاه بارسلونا با وی تماس گرفته شده است.

مساجرو در همین حال نوشته که گارسیا با وجود اطلاع از تمایل بارسلونا مدیربرنامه های خود را مامور کرده است تا مذاکرات میان او و رم را آغاز کند.