به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: از دور رفت مرحله گروهیلیگ قهرمانان اروپااتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبانچلسیانگلیس بود که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه اول بازی پیتر چک دروازه بان چلسی هنگامی که قصد مهار توپ را داشت به هوا پرید و پس از برخورد با تیرک دروازه در هنگام فرود دچار مصدومیت شد و باعثشد تا مورینیو خیلی زود دست به ترکیب خود ببرد و مارک شوارتزر را جایگزین او کرد.

دو تیم حملات جسته و گریخته ای را بر روی دروازه یکدیگر انجام دادند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها در نیمه اول عبور نکرد.

در نیمه دوم بازیکنان اتلتیکو که از هدایت تماشاگران خودی بهره می بردند تلاش داشتند تا با طرح ریزی حملات دروازه چلسی را باز کنند اما در ۴۵ دقیقه دوم هم در گلزنی ناکام بودند تا این بازی با تساوی به پایان برسد.

از حوادثمهم نیمه دوم دریافت کارت زرد توسط فرانک لمپارد بود که باعثشد دیدار برگشت در استمفوردبریج را از دست بدهد. مصدومیت جان تری هم مورینیو را مجبور کرد تا دومین تعویض اجباری خود را انجام دهد. دو کارته شدن جان اوبی میکل بازیکن چلسی و گابی کاپیتان اتلتیکو از نکات مهم این دیدار بود.

شاگردان مورینیو با این تساوی خارج از خانه بسیار امیدوار شدند تا با پیروزی در لندن فینالیست شوند.

شاگردان سیمئونه هم برای صعود به فینال این پیکارها در استمفوردبریج کار سختی خواهند داشت.

دیدار برگشت چهارشنبه هفته آینده برگزار می شد.

فردا هم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان مدافع عنوان قهرمانی بایرن مونیخ آلمان است.