به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تراکتورسازیدر آخرین دیدار مرحله گروهیلیگ قهرمانان آسیااز ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام میزبان لخویا قطر بود.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با توجه به اینکه حذف دو تیم از این گروه قطعی شده بود بازی جنبه تشریفاتی داشت و تراکتورسازی تیم دوم خود و بازیکنان جوان را به میدان فرستاد.

در شروع نیمه دوم تراکتورسازی توسط فرشاد احمدزاده صاحب یک موقعیت شد که شوت این بازیکن را دروازه بان دفع کرد.

در حالی که بازی تا دقیقه ۵۸ در جریان بود بارش شدید تگرگ باعثشد داور مسابقه را متوقف کند و پس از ۳۰ دقیقه بازی دوباره به جریان افتاد.

پس از وقفه ای که در بازی به وجود آمد با توجه به شرایط آب و هوایی تراکتورسازی بر بازی مسلط شد و چند حمله روی دروازه حریف خود تدارک دید.

آب گرفتگی در زمین باعثشده بود درصد اشتباهات بازیکنان دو تیم بالا برود.

دقیقه ۷۱ تکل مرتضی اسدی کاپیتان تراکتورسازی روی پای مهاجم لخویا این تیم را صاحب یک پنالتی کرد. دقیقه ۷۲ این پنالتی توسط بوقرا به گل تبدیل شد.

این بازی در نهایت با شکست یک بر صفر تراکتورسازی به اتمام رسید. تراکتورسازی همانند سال قبل از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا این تیم به مسابقات سال آینده امیدوار باشد.

تراکتورسازی مسابقات امسال را با باخت مقابل پرسپولیس در لیگ برتر آغاز کرد و اتمام کار این تیم در سال جاری نیز با شکست مقابل لخویا قطر بود.

در این دیدار داود نوشی صوفیانی(۸۵ محمد رمضانیان)، نوید خوش هوا، مرتضی اسدی، سعید آقایی، میثم بائو، شهریار شیروند، سعید دقیقی(۶۹ محسن دلیر)، محمد حسین مهرآزما، عابدین نژاد، مسعود ابراهیم زاده(۷۵ پیمان بابایی) و فرشاد احمدزاده برای تراکتورسازی به میدان رفتند.

وانگ دی داور چینی مسابقه به مسعود ابراهیم زاده کارت زرد نشان داد.

دیگر دیدار این گروه بین العین امارات و الاتحاد عربستان برگزار شد که دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

با احتساب نتایج امشب العین با ۱۱ امتیاز، الاتحاد با ۱۰ امتیاز، لخویا با ۷ امتیاز و تراکتورسازی با ۵ امتیاز به ترتیب در رده اول تا چهارم گروه قرار گرفتند.