ملت ایران: لوکا بوناچیچ پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: این یک امتیاز خیلی بزرگ برای کرمان و یک کادوی بزرگ برای تماشاگران کرمانی بود. برای ما این نتیجه مهم بود چون مقابل پرسپولیس خوب بازی کردیم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و مهم نیست چگونه بازی می کند. ما در طول ۹۰ دقیقه دو سه موقعیت خوب داشتیم و خوشحالیم که در نهایت یک امتیاز از حریف گرفتیم.

وی در مورد اینکه مس کرمان برای مساوی آمده بود و کمتر حمله می کرد، گفت: در زمین دو تیم بازی می کنند و وقتی تیم حریف فشار می آورد مجبور به بازی تدافعی می شویم. روی گل دومی که خوردیم بازیکن ما اشتباه کرد و در نیمه دوم شماره ۲۹(پروویچ) خیلی خوب بازی کرد.

بوناچیچ سپس افزود: گل محمدی مربی جنتلمن و آینده داری است و تیمش هم خوب بازی کرد. یحیی را می شناختم.

سرمربی مس در مورد اینکه با خوش شانس مساوی گرفتید، گفت: پرسپولیس وقتی ۲ بر یک پیش بود راحت می توانست گل سوم را هم بزند و ما در آن لحظات خوش شانس بودیم اما ما هم یکی دو موقعیت خوب داشتیم که آنها خراب شد.

وی در مورد اینکه تصور می شد خط دفاع مس منسجم تر عمل کند، گفت: مشکل اینجاست که من مریض بودم و ۱۰۰ درصد تمرین نکردیم. اصلا دو بازی مقابل پیکان و پرسپولیس را دوست ندارم و مدام باید به فکر پاداش و نوروز باشم و ۱۰۰ درصد تمرین نکردیم اما در انزلی با جان و دل بازی کردیم و آن را بازی را خیلی دوست دارم.

سرمربی مس در مورد اینکه موافق ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستی یا نه گفت: ۱۰۰ درصد با این موضوع موافقم و قبلا هم این را گفته ام.

وی در پایان حرف هایش عید نوروز را به مردم ایران و خبرنگاران تبریک گفت.