به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: آخرین تمرین تیماستقلالقبل از دیدار با الریان که به نوعی آخرینتمرین آبی پوشانبا نفرات فعلی بود عصر امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد.
استقلالی ها که به خاطر مشکلات مالی نتوانستند هتلی برای برپایی اردوی پیش از بازی فراهم کنند حتی در زمین اصلی ورزشگاه آزادی هم تمرین نکرده و کارهای تاکتیکی خود را در زمین شماره ۲ پیگیری کردند.

*سید مهدی رحمتی و کبه دو بازیکنی بودند که امروز به جمع بازیکنان استقلال اضافه شدند و البته مبعلی هم که در تمرین دیروز حضور نداشت امروز پا به پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت. جالب اینجا است که بازیکنان به محض دیدن یکدیگر می گفتند خدا را شکر تعدادمان به ۱۲ نفر رسید و حداقل می توانیم یک نفر را به عنوان یار ذخیره داشته باشیم.

*به احمد جمشیدیان که کادر پزشکی استقلال خیلی تلاش کرد او را به بازی برساند موفق به حضور در تمرین آبی پوشان نشد و بدین ترتیب این بازیکن هم دیدار فردا را از دست داد.

*چند خبرنگار برزیلی برای پوشش تمرین استقلال به ورزشگاه آزادی آمدند و قصد داشتند در خصوص مسابقات جام جهانی گزارشی تهیه کنند آنها برخورد گرمی با کاروالیهوی برزیلی داشتند و البته با یکی از لیدرهای استقلال در خصوص اینکه آیا به مسابقات جام جهانی می آید و یا برنامه ای مشوقی در برزیل چگونه خواهد بود صحبت می کردند.

*محور اصلی صحبت های بازیکنان استقلال اتفاقات رخ داده در برنامه ۹۰ بود. آنها از اینکه فتح الله زاده تصمیم داشته جای خود را با فردوسی پور عوض کند تعجب کرده بودند و البته تعدادی از آنها هم معتقد بودند که برنامه شب گذشته کلاً به ضرر فوتبالیست ها عمل کرده است.

*۳۰ دقیقه قبل از آنکه تمرین استقلالی ها شروع شود شاهرخ بیانی، سیروس دین محمدی و ایوب اصغرخانی زیر یکی از درخت های زمین شماره ۲ پیرامون وضعیت امسال استقلال با هم صحبت می کردند.

*آنتانیو کاروالیو بازیکنی بود که با وجود مصدومیت به محل تمرین آمد و با لباس شخصی در تمرین حاضر شد. همچنین کبه که به دلیل مشکلات مالی از بعد بازی با الشباب در تمرینات شرکت نکرده امروز در تمرین حاضر شد اما مدام به اطرافیانش اعتراض می کرد. یکی از لیدرهای استقلال به کبه گفت چرا لباس نمی پوشی که وی با زبان فارسی و خیلی مسلط پاسخ داد همین است سه ماه است خانه گرفتم پولم را نمی دهند باشگاه بزرگ که می گفتید همین است دیگر پول نمی دهد. من هم تمرین نمی کنم، جالب اینجاست که کبه حتی به سمت کادر فنی هم نرفت و تنها در کنار اندک تماشاگران حاضر در محل تمرین استقلال نشسته بود.

*محسن بزرگی معاونت حقوقی باشگاه استقلال هم که امروز در محل تمرین حضور داشت بعد از این اتفاق به سمت کبه رفت و برای دقایقی با او صحبت کرد.

*حنیف عمران زاده امروز در یکی از صفحات اجتماعی خود نوشته بود که ازدواج کرده و به صورت غیرمستقیم مدعی شده بود که متأهل شده است. بازیکنان استقلال هم به این بازیکن تبریک می گفتند و البته از او سؤال می کردند چه کسی قرار است خودش را بدبخت کند و حاضر شده با تو ازدواج کند. او هم می خندید و می گفت دیگر تصمیمم را گرفته ام.

عمران زاده در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که واقعا ازدواج کردی یا خیر این موضوع را نه تایید کرد نه کذیب.

*امیر قلعه نویی امروز باز هم با لباس شخصی در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد و برنامه های تاکتیکی تیمش را نظاره کرد.

*در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر حاج قاسم به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس در گروه های چند نفره آقاوسط را انجام دادند. بخش پایانی تمرین به فوتبال تحت فشار و ارسال از جناحین اختصاص داشت.

*تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ۲۱ به مصاف الریان قطر می رود و با توجه به عدم برپایی اردوی پیش از بازی استقلالی ها از منازل خود به ورزشگاه آزادی خواهند رفت.