ملت ایران: بهزاد غلامپور درباره کناره گیری مهدی مهدوی کیا از فوتبال عنوان کرد: از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدم. با شناختی که از مهدی دارم، مطمئنم برخلاف میل باطنی خودش این تصمیم را گرفته است. به عبارت دیگر خودش در این تصمیم دخیل نبوده است و افراد دیگری در این بین دست داشته اند.

به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا، وی افزود: فکر می کنم مهدی را خداحافظی داده اند. او همواره بازیکن بی حاشیه ای بود و به نظر کادر فنی احترام می گذاشت. این رفتار را در آلمان هم داشت و به همین دلیل به علت حجب و حیای او فکر می کنم، مهدی نامهربانی دیده است.

دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی در پاسخ به این سوال که بهترین خاطره مشترکش با مهدوی کیا کدام است، گفت: جام آسیایی ۹۸ بانکوک بود که توانستیم قهرمان شویم. در بازی فینال هم مهدی اخراج شد و این باعثتعجب همه شد. البته مهدی به من در بازی سه بر صفر پرسپولیس و استقلال هم گل زده است.

غلامپور در پایان با ابراز تاسف از خداحافظی مهدوی کیا افزود: به بازیکنان بزرگ کم لطفی نکنیم. همه این روزها می گذرد و دوستی ها و رقابت ها می ماند. مهدوی کیا بازیکنی نبود که به هر قیمتی بازی کند و ای کاش رفتار با این نوع بازیکنان را بلد بودیم.