ملت ایران: محمد غلامی در مورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل الغرافه قطر عنوان کرد: بازی را بسیار خوب آغاز کردیم و توانستیم به گل برسیم اما در ادامه کمی نظم تیمی را از دست دادیم. متأسفانه قضاوت داور هم در این مسابقه خیلی ضعیف بود و با تصمیماتش روی نتیجه بازی تأثیر گذاشت.

به گزارش فارس، وی افزود: گلی که من به ثمر رساندم و از سوی داور مردود اعلام شد صد در صد درست بود. توپی برای من ارسال کردند، با ضربه سر آن را جلو انداختم و مدافع الغرافه خودش سُر خورد اما داور خطای من را اعلام کرد در حالیکه چنین نبود. فکر می کنم خطای صد در صدی نیز روی علی احمدی درون محوطه جریمه صورت گرفت که داور به راحتی از کنار آن گذشت. نمی دانم باید در این شرایط چه کاری انجام دهیم اما باید این مسئله را به مسئولان AFC اعلام کنیم چرا که از داوری متضرر شدیم.

غلامی تأکید کرد: این باخت برای ما بسیار بد تمام شد، اگر می توانستیم به پیروزی برسیم شرایط بهتری در جدول پیدا می کردیم اما با این شرایط حتماً باید در دیدار مقابل الاهلی به پیروزی برسیم.

مهاجم سپاهان در مورد اینکه طبق برنامه سازمان لیگ تنها سه روز بعد دیدار مقابل استقلال در جام حذفی باید به مصاف الاهلی عربستان بروند، گفت: واقعاً شرایط بسیار سخت است و بدن بازیکنان تحلیل می رود. با فاصله سه روزه باید بازی هایمان را انجام دهیم و در این شرایط کادر فنی باید تدابیری بیندیشد تا فشار کمتری به بازیکنان وارد شود. شاید باید از بازیکنان نیمکت نشین استفاده شود تا فشردگی مسابقات روی همگی بازیکنان یکسان پخش شود. البته در اروپا نیز تیم ها با فاصله سه روزه به دیدار یکدیگر می روند و باید خودمان را با این شرایط وفق دهیم.

غلامی در مورد دیدار در هفته سی ام لیگ برتر مقابل تراکتورسازی تصریح کرد: بازی بسیار حساس و سختی است، با توجه به اینکه در تبریز هم به میدان خواهیم رفت، کار سخت تری در پیش داریم، بازی با تراکتورسازی شش امتیازی است و برای ما کاملاً حائز اهمیت است، باید در این مسابقه به پیروزی برسیم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم. امیدوارم بازیکنانمان در این دیدار به موفقیت برسند چرا که بازی مقابل تماشاگران تراکتورسازی سختی های خودش را دارد.

وی در مورد اینکه آیا سپاهان می تواند برای چهارمین سال پیاپی به مقام قهرمانی لیگ برتر برسد عنوان کرد: همیشه امید داریم و تلاشمان را می کنیم تا به موفقیت برسیم. بازیکنان و کادر فنی همه با هم هم قسم شدیم تا امسال به مقام قهرمانی برسیم.