به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: دیدار تیم هایاتلتیکو مادریدوچلسیدر چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب(سه شنبه) و از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار می شود.

در کنفرانس مطبوعاتی این دیدار ازمورینیودر مورد اینکه سرمربی تیم حریف بهتر از او است سوال شد که با واکنش سرمربی پرتغالی چلسی همراه بود. مورینیو در این خصوص گفت: با این موضوع موافق نیستم. مقایسه مربیان کار سختی است. فکر می کنم انجام چنین کاری عادلانه نیست. مقایسه دو مربی که یکی از آنها ۱۵ سال پیشینه مربیگری دارد با مربی دیگری که تجربه کمتری دارد درست نیست.

فرناندو تورس پس از آنکه در سال ۲۰۰۷ از اتلتیکو مادرید جدا شد و به لیورپول پیوست برای نخستین بار است که به ویسنته کالدرون بازمی گردد.

مورینیو در مورد این موضوع هم گفت: همه دوست دارند در این دیدار به شکل ثابت به میدان بروند. آنهایی که در ترکیب قرار می گیرند بدون شک خوشحال و آنهایی که خارج از ترکیب اصلی هستند نیز ناراحت می شوند. نمی خواهم بگویم فرناندو تورس از ابتدا در ترکیب قرار می گیرد بلکه می خواهم بگویم او هیچ وقت نخواسته مقابل اتلتیکو به میدان نرود. او یک هوادار بزرگ اتلتیکو مادرید است. همه این را حس می کنند. ما هر روز در مورد فوتبال اسپانیا با هم حرف می زنیم. او یک حرفه ای است. می دانم او در تمام دقیقه هایی که در ترکیب چلسی حضور پیدا کند بدون شک تمام تلاشش را به کار خواهد گرفت تا تیمش را به برتری برساند.

دوره نخست حضور مورینیو در چلسی همراه با شکست او در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول بود. آقای خاص تاکید کرد آن شکست ها به هیچ وجه انگیزه مضاعفی برای تیمش نخواهد بود.

وی در این خصوص گفت: کار ناتمامی با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا ندارم. همواره بیشترین تلاشم را به کار گرفته ام اما یک بار شکست می خورید و یک بار هم پیروز می شوید. دیدارهایی که من در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باختم یا با پنالتی بوده و یا با گلی بوده که توپ آن هرگز از خط دروازه رد نشده است.(اشاره به ضربه ای که لوییس گارسیا به توپ وارد کرد اما از خط دروازه رد نشد اما داور آن را گل اعلام کرد). فوتبال همین است.