به گزارش ملت ایران مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، درباره دیدار استقلال و العین امارات گفت: بازی سختی برای استقلال بود. استقلال به علت خستگی ناشی از بازی تراکتورسازی نتوانست بازی خوبی به نمایش بگذارد. با این حال با ورود نفرات جدید به ترکیب استقلال، ضعف بدنی چند بازیکن پوشش داده شد و گل های برتری استقلال به ثمر رسید. البته اگر ساموئل گل اول را نمی زد شاید نتیجه بازی چیز دیگری می شد.

او با انتقاد از رفتار عمران زاده و تمردش از حضور در میدان گفت: این مشکلات فرهنگی است. متاسفانه در ایران همیشه حق را به بازیکن می دهیم. من چند هفته پیش هم گفتم اگر قرار باشد کسی اعتراض کند، آن فرهاد مجیدی است؛ بازیکنی که با وجود دقایق کوتاهش در زمین مثمر ثمر بازی کرده اما اعتراضی ندارد. در جهان هم بازیکنان بزرگی حتی در دقایق ۹۵ به میدان رفته اند و هیچ اعتراضی به این مسائل ندارند.

پیشکسوت استقلال افزود: من فکر می کنم عمران زاده در قطر تمرکزش را از دست داد و با حاشیه هایی که در گذشته داشته، در شرایط احساسی قرار گرفت و آن رفتار را انجام داد. حنیف باید به این فکر می کرد که اگر به علت تمردش از حضور در میدان، استقلال بازی برده را در همان وقت های اضافه از دست می داد، آیا رفتارش صحیح بود؟ امیدوارم او از کارش پشیمان شود. همه می دانند که این کار اشتباه است.

پاشازاده در پایان کمی هم از استقلال انتقاد کرد و گفت: فکر می کنم استقلال با وجود بازیکنان زیادی که در اختیار دارد در ادامه رقابت های سه جام پیش رو به مشکل بر می خورد. به نظرم استقلال باید کمی در آسیا به خودباوری برسد. خودباوری از این جهت که وقتی در تهران میزبان تیم های دیگر هستند، چیزی حدود ۷۰ درصد بازی در اختیارشان باشد.