به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: همه فکر می‌کردند که ما با کسب یک مقام شرایطمان بهتر می‌شود اما متأسفانه حالا خوب است نایب قهرمان شدیم چون به نظرم دغدغه دایی برای فصل آینده خیلی بیشتر شده و اصلا معلوم نیست که باید جواب سلام ما را بدهد. من امیدوارم هر کسی دلش برای این پرسپولیس و ۳۰ میلیون هوادار می‌سوزد دست به کار شود و فکری به حال این تیم و کارهای عقب افتاده‌اش کند.

خلعتبریدر پاسخ به سؤالی در مورد نیمکت‌نشینی‌اش درپرسپولیسنیز گفت: من به خاطر دایی به پرسپولیس آمدم و به نظر ایشان احترام می‌گذارم اما از صمیم قلب دوست داشتم که به یک مقام خوب دست پیدا کنیم که خدا را شکر اتفاق افتاد.

خلعتبری در مورد ماندن یا رفتنش از پرسپولیس نیز گفت: اجازه بدهید فعلا در خدمت تیم ملی هستم. باید یک سری شرایط را بسنجم و بعدا درباره این موضوع توضیح بدهم، عجله نکنیم بهتر است.

وی درباره اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی نیز گفت: امیدوارم که این اردو به تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در جام جهانی کمک کند. کار بسیار سختی را در پیش داریم و کمی از برنامه عقب هستیم. کی‌روش برای اولین بازی ما در جام جهانی برنامه‌های ویژه‌ای دارد و همه بچه‌ها می‌دانند که این بازی چقدر برای ما حساس است. امیدوارم که دست پر بتوانیم از این اردو بیرون بیاییم و با آمادگی کامل راهی جام جهانی شویم.

خلعتبری درباره پیش‌بینی خود از جام جهانی نیز گفت: بزرگترین رویداد جهان قابل پیش‌بینی نیست اما خدا را چه دیدید ما هدفمان صعود به مرحله دوم است و با تمام وجود به برزیل می‌رویم. ما باید این را بدانیم در فاصله حدود ۵۰ روز مانده به جام جهانی دیگر جای خطا و وقت تلف کردن نداریم و باید بیشتر برای حضور موفق در جام جهانی تلاش کنیم.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی که به نظر شما چند درصد از بازیکنان پرسپولیس در این تیم می‌مانند، گفت: نمی‌دانم اما اگر این بازیکنان بمانند آن وقت پرسپولیس واقعی را در فصل آینده ببینید البته حضور در آسیا کار را خیلی سخت‌تر می‌کند ولی اگر این بچه‌ها آرامش داشته باشند چه کارهایی که انجام نمی‌دهند.