به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: محمد پنجعلی درباره اظهارات علیکفاشیانمبنی بر خرج شدن ۲میلیارد تومان وزارت ورزش گفت: ما همان اول هم پیش بینی های امروز و صحبت های شیرین آقای کفاشیان را می کردیم. خیالتان راحت باشد به نظر شما الآن باید چه حرفی بزنم.

وی افزود: اما این را می گویم برای یک ارگان دولتی و فدراسیون فوتبال خوب نیست که اینطور با احساسات بازیکنان و باشگاه بازی کند. بد است برای فدراسیونی که دست به این کارها بزند اما آقای کفاشیان بداند از روز اول برای ما روشن بود که این پول را به ما نمی دهد.

پنجعلیادامه داد: گفتیم شرط گذاشته اند و شرایط ویژه ای را برای دادن پول در نظر گرفته اند اما آقایان گفتند دروغ می گوییم ولی ما گفتیم اشکالی ندارد ما دروغ می گوییم پول را بدهید اما باز هم طفره رفتند پس معلوم شد هم شرط گذاشته بودند و هم نمی خواستند این پول را به پرسپولیس بدهند. این کار مثل روز برای ما روشن بود و حق دارد کفاشیان الآن راحت بگوید که این پول را خرج کرده ایم اما به نظر من این کار اصلاً خوب نیست و امیدوارم آقایان با این کارهایشان به مشکل نخورند. خدا را شکر همه چیز برای مردم روشن شد. آنها باید بدانند که بچه های ما به این پول چشم دوخته بودند.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به سؤالی که آیا دایی برنامه هایش را برای فصل جدید به باشگاه داده یا خیر، گفت: فعلاً که می بینید همه چیز بلاتکلیف است اما طبق نظر خودش تمرینات از ۱۰خرداد آغاز می شود اما باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد و چه بلایی سر پرسپولیس می آید. چون با این وضعیتی که الآن می بینیم قطعاً همه چیز سر جای خودش نیست و ما ضرر خواهید کرد. واقعاً نگرانم.