به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ایکرکاسیاسپیش از دیدار امشب تیمش مقابلبارسلونادر فینال رقابت های کوپا دل ری اعلام کرد که آرزویرئال مادریداین است که بدون جنجال قهرمان شود و اظهار داشت: می خواهیم امشب در والنسیا یک اتفاق خوب دیگر رقم بزنیم زیرا روند فوق العاده ای داشته ایم. می دانیم که کار آسانی نخواهیم داشت. انتظار مسابقه ای هیجان انگیز مقابل چند بازیکن بزرگ را دارم اما به فرصت های خودمان باور داریم و معتقدیم که قهرمان کوپا دل ری می شویم.

کاپیتان رئال مادرید بر این باور است که باشگاه در مسیر درستی قرار گرفته و افزود: باشگاه باید همان کاری را که تا این لحظه انجام داده، ادامه دهد. هشت ماه پیش چیزی که ما می خواستیم این بود که سرنوشت قهرمانی در دستان خودمان باشد و اکنون همین طور است. ما در فینال کوپا دل ری و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستیم و تا پایان برای صدرنشینی در لالیگا خواهیم جنگید. فینال امشب فعلا اولویت ما است. جام برای ما از همه مهمتر است و می جنگیم و تلاش می کنیم تا اولین قهرمانی فصل را به دست آوریم.

کاسیاس همچنین خاطرنشان کرد: فقط کریستیانو نیست که او را در اختیار نداریم؛ بلکه خسه، آربلوا و مارسلو نیز غایب هستند. با این حال اکنون باید روی بازیکنانی تمرکز کنیم که آماده هستند و به سرمربی اعتماد کنیم تا قوی ترین بازیکنان را برای این دیدار انتخاب کند.