به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در یک دیدار دیگر از هفته پنجملیگ قهرمانان آسیاو از گروه سوم، در دیداری حساس تیم فوتبالتراکتورسازیتبریز در عربستان میهمان الاتحاد عربستان بود.

نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الاتحاد به پایان رسید.

در این نیمه اول الاتحاد خیلی زود و در دقیقه ۱۸ توسط عبدالفتاح اسیری به گل برتری رسید.

تراکتورسازی با اخراج میلاد فخرالدینی در دقیقه ۲۵ نیمه دوم ۱۰ نفره بازی می کرد.

شاگردان تونی اولیویرا که در اولین بازی لیگ قهرمانان اسیا به مصاف این تیم رفته بودند و در یک دیدار خوب به پیروزی یک بر صفر رسیدند امروز نشانی از آن بازی نداشتند. تراکتورسازی در این مسابقه عملکرد ضعیفی داشت و در اکثر دقایق بازی الاتحاد سوار بر توپ میدان بود.

در نیمه دوم مختار روی یک پاس در عرض با یک بغل پا در دقیقه ۶۰ گل دوم الاتحاد را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۶ خطای حامد لک روی مهاجم حریف که یک کارت زرد برای او به همراه داشت الاتحاد را صاحب یک پنالتی کرد که این دروازه بان ضربه فهد المولد را دریافت کرد.

این بازی در نهایت با پیروزی دو بر صفر الاتحاد عربستان به پایان رسید.

با این شکست الاتحاد ۹ امتیاز شد و پشت سر العین ۱۰ امتیازی در رده دوم جدول قرار گرفت. تراکتورسازی با کسب ۵ امتیاز در رده سوم قرار دارد تا حذف این تیم قطعی شود. لخویا با کسب ۴ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

در این دیدار حامد لک، محمد نصرتی، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم زاده، مرتضی اسدی، علی کریمی، مهدی کریمیان، میثم بائو(۳۰ حسین مهرآزما)، سعید دقیقی، جواد کاظمیان(۵۳ سعید آقایی) و کریم انصاری فرد برای تراکتورسازی به میدان رفتند.

تراکتورسازی امسال نیز همانند سال قبل لیگ قهرمانان اسیا را با برد شروع کرد اما در ادامه با عدم کسب نتیجه همچون سال قبل حذفی تلخ و زودهنگام از لیگ قهرمانان اسیا داشت. سناریو سال قبل برای شاگردان تونی اولیویرا بار دیگر تکرا شد تا تراکتورسازی با کسب تجربه به حضور در لیگ قهرمانان سال بعد امید داشته باشد.