به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در پنجمین دیدار مرحله گروهیلیگ قهرمانان آسیاسپاهان از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف السد قطر رفت. این دیدار در نهایت با پیروزی ۴ بر صفرسپاهانبه پایان رسید.

در نیمه اول این بازی سپاهان عملکرد خوبی ارائه داد اما در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه مربیان برنده مطلق بازی زلاتکو کرانچار بود. طلایی پوشان اصفهانی بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان دقیقه ۴۷ با شوت سرکش مهدی شریفی به گل اول بازی دست پیدا کردند.

تنها بعد از گذشت چند دقیقه پاس عمقی حسین پاپی به مهدی شریفی رسید که این بازیکن بعد از جا گذاشتن یک بازیکن در موقعیت تک به تک در دقیقه ۵۵ گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

حملات سپاهان ادامه داشت تا اینکه جواهیر سوکای که به عنوان بازیکن تعویضی وارد مسابقه شده بود در دقیقه ۶۵ از پشت محوطه جریمه با یک شوت سرکش دروازه السد را برای سومین بار باز کرد.

در دقایق پایانی نیز با ضربه احسان حاج صفی در دقیقه ۹۲ سپاهان برای چهارمین بار دروازه السد را باز کرد.

سپاهان در ادامه بازی را کنترل کرد تا با کسب این ۳ امتیاز به صعود به مرحله بعد امید زیادی پیدا کند.

در این دیدار شهاب گردان، هادی عقیلی، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، علی احمدی، حسین پاپی(یعقوب کریمی ۸۰)، علی کریمی(۸۴ امیر حسین کریمی)، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی، مهدی شریفی و سرجیو فن دیک(۶۵ جواهیر سوکای) به میدان رفتند.

با این نتیجه سپاهان به طور موقت با یک بازی بیشتر و کسب ۷ امتیاز به صدر جدول رسید.

الاهلی امارات و الهلال عربستان با یک بازی کمتر با ۶ و ۵ امتیاز در رده دوم و سوم جدول قرار دارند. السد قطر نیز با کسب ۵ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر در رده چهارم جدول قرار دارد.

با این نتایج امیدهای سپاهان برای صعود به مرحله بعد زنده شد. شاگردان زلاتکو کرانچار در آخرین دیدار مرحله گروهی سه شنبه هفته آینده در عربستان به مصاف یکدیگر می روند.

در دیگر دیدار این گروه الاهلی امارات و الهلال عربستان از ساعت ۲۱ به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی در جریان است

نماد سپاهان در آسیا شیر است و بعد از هر حمله این تیم صدای غرش شیر در ورزشگاه پخش می شد.