به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: هوادارانپرسپولیسپس از دیدار مقابل راه آهن،نیلسونرا مقصر اصلی مساوی می‌دانستند و تمام درخشش‌های طول فصل این دروازه بان را فراموش کردند. دروازه بان برزیلی پرسپولیس در خصوص اشتباهاه مهلکش در بازی مقابل راه آهن گفت: اشتباه در فوتبال پیش می‌آید. ما بعد از گل بدی که خوردیم به بازی برگشتیم و حتی از حریف پیش افتادیم. اما اگر دوباره فیلم را ببینید روی گل دوم من اصلا دید نداشتم. نمی‌خواهم کسی را مقصر بگیرم اما جلوی دید من گرفته شد. روی گل اول هم که واقعا مقصر بودم و عذرخواهی می‌کنم. در همان بازی هم یک توپ هم از زیر طاق درآوردم که سرم به تیرک برخورد کرد و چشمم هنوز باد دارد.

نیلسون با اعلام اینکه پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی و کسب سهمیه دارد، در خصوص درگیری با رضا محمدی و اینکه گفته می‌شد پس از دیدار مقابل راه‌آهن با او بحثشدیدی داشته گفت: من رابطه بسیار خوبی با رضا محمدی دارم و اصلا چنین موضوعی صحت ندارد. رضا بارها و بارها به من روحیه داده و همیشه اولین نفری بوده که من را در آغوش می‌کشید.

دروازه‌بان پرسپولیس در پایان در مورد ماندن یا رفتنش از پرسپولیس گفت: همه چیز به دایی بستگی دارد. اگر او بماند من هم می‌مانم.