به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: رئال مادرید شب گذشته(سه شنبه) با برتری سه بر دو برابر بوروسیادورتموند در مجموع دو دیدار به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. کارلوآنچلوتی، سرمربیرئال مادریدپس از راهیابی تیمش به مرحله نیمه نهاییلیگ قهرمانان اروپادر نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

باید اعتراف کنم در نیمه نخست ترسیده بودیم و به هیچ وجه بازی همیشگی خودمان را به نمایش نگذاشتیم. دو گل خیلی بد دریافت کردیم که باعثشد بازی تا دقیقه پایانی حساس و نزدیک دنبال شود. تلاش زیادی در نیمه نخست داشتیم تا به گل برسیم حتی صاحب یک ضربه پنالتی شدیم که آن را از دست دادیم. در نهایت خوشحالم توانستیم از این بازی سخت سربلند بیرون بیاییم. خبر خوب برای ما این است که هیچ وقت در این دیدار انگیزه خودمان را از دست ندادیم و تا پایان مسابقه با طرز تفکر خوبی بازی را دنبال کردیم.

کاسیاس در طول مسابقه چندین بار واکنش خوبی نشان و دروازه ما را نجات داد. فکر می کنم کاسیاس در این دیدار نیز مانند بازی های قبل عملکرد خوبی برای تیم داشت و توانست در لحظات حساس مسابقه واکنش های خوبی از خود نشان دهد.

نمی دانم مشکل تیم ما در نیمه نخست چه بود. وقتی دی ماریا آن پنالتی را از دست داد اعتماد به نفس بازیکنان ما کاهش پیدا کرد و سپس روی اشتباه های فردی دروازه ما باز شد. باید نیمه نخست این دیدار را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم و نگذاریم در بازی های آینده تکرار شود.

در این مرحله با هر حریفی که روبه رو شویم دشوار است. هر تیمی که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد برای رسیدن به فینال همه کار می کند. صرف نظر از این که با چه تیمی بازی خواهیم داشت قطعا یک دیدار سخت انتظار ما را در مرحله بعد می کشد.

نمی خواستم درباره رونالدو ریسک کنم و به همین خاطر تصمیم گرفتم او را روی نیمکت ذخیره ها قرار دهم تا شرایطش برای بازی بعدی بهتر شود و مشکلی در مرحله نیمه نهایی نداشته باشد. تیم ما بازی فشرده ای دارد و این باعثمی شود تا بازیکنان سختی زیادی را متحمل شوند که مصدومیت نیز برای آنها اجتناب ناپذیر می شود. رونالدو شنبه در بازی برابر آلمریا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

می دانم چه نتیجه ای در بازی همزمان رقم خورده است. به هواداران چلسی تبریک می گویم. فکر می کنم صعود چلسی به نیمه نهایی کمی شگفت انگیز بود و به هیچ وجه آسان نبود.

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا جمعه در شهر نیون سوئیس برگزار خواهد شد.