به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ژوزهمورینیوبارها در طول این فصل به انتقاد از مهاجمان تیمش پرداخته است. او پس از شکست برابر پاری سن ژرمن فرانسه در یک چهارم نهاییلیگ قهرمانان اروپا، در کنفرانس خبری خود اعلام کرد تیمش مهاجم واقعی ندارد. یوهان کرایف بازیکن هلندی سابق بارسلونا، زمانی که مورینیو هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت چند بار علیه سرمربی رئال مادرید به صحبت پرداخت و به انتقاد از شیوه بازی تیم او پرداخت. کرایف در جدیدترین انتقاد خود از مورینیو به سرزنش کردن های این مربی پرتغالی پرتغالی از بازیکنانش پرداخته است.

کرایف در گفت وگو با روزنامه هلندی تلگراف گفت: اول از همه باید بگویم پاری سن ژرمن تیم خوب و قدرتمندی است که در چند سال گذشته پیشرفت زیادی کرده است. چلسی نیز بازیکنان خوبی دارد و تیم خوبی است اما بنا بر گفته مربی شان این بازیکنان خیلی بزرگ نیستند. این گفته ها همان هایی است که مورینیو در رئال مادرید نیز به زبان آورده بود. وقتی تیم پیروز می شود به خاطر او است و وقتی شکست می خورد بازیکنان مقصر جلوه داده می شوند. همین صحبت ها باعثشد تا مورینیو کنترل رختکن تیمش را از دست دهد و اگر او بخواهد کارهایش را در چلسی نیز تکرار کند، باعثخواهد شد او در چلسی نیز کنترل رختکن را از دست دهد.

کرایف ادامه داد: به خدمت گرفتن مهاجم ۷۰ میلیون یورویی چیز خوبی است و کاملا طبیعی است اما نه برای چلسی که خود مهاجمان بزرگی دارد. مشکل این است که مورینیو فقط به نتایج نگاه می کند و فقط نتیجه برای او اولویت دارد و بقیه مسائل از جمله بازیکنان بزرگی که در تیمش داشته همگی اهمیت کمتری نسبت به نتایج برای او داشتند. من طرز تفکر مورینیو را دوست ندارم زیرا او فقط به اهداف کوتاه مدت فکر می کند.