به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تمرین استقلالیک روز پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابلفولادخوزستان ساعت ۱۷ امروز در زمین شماره ۲آزادیبرگزار شد.
مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، سیاوش اکبرپور، مهدی نظری و کبه غایب بودند.

* بازیکنان استقلال با چهره شاد به دلیل پیروزی مقابل فولاد در تمرین حاضر شده بودند و با همدیگر شوخی می کردند. فضای تمرین آبی پوشان شاداب بود.

* آندرانیک تیموریان که روز گذشته مقابل فولاد با کارت قرمز مواجه و در دیدار هفته آخر مقابل تراکتورسازی را از دست داد دقایقی با امیر قلعه نویی و دکتر امین نوروزی صحبت کرد. یکی از هواداران استقلال با دیدن آندو به این بازیکن گفت: دوست داریم روز جمعه جام را بالای سر ببری که آندو گفت: من به خاطر کارت قرمز در بازی حضور ندارم. آن هوادار نیز به هافبک استقلال گفت که برای گرفتن جام که حضور داری.

* امیر قلعه نویی سرمربی استقلال با لباس شخصی در تمرین حاضر و هنگام ورود به زمین شماره ۲ آزادی با تشویق هواداران استقلال روبرو شد و یک هوادار نیز به او دسته گلی هدیه کرد. آن هوادار بابت پیروزی استقلال مقابل فولاد خوزستان از سرمربی آبی پوشان تشکر کرد.

* ایمان مبعلی که پس از بازی مقابل الجزیره امارات در امارات مانده بود تا به کارهای شخصی اش برسد امروز در تمرین آبی پوشان شرکت کرد.

* همه بازیکنان با لباس سفید در تمرین حضور داشتند اما ساموئل هافبک ترینیداد و توباگویی استقلال با لباس آبی تمرین کرد.

* بازیکنانی که مقابل فولاد از ابتدا بازی کرده بودند به تمرین ریکاوری و تنیس فوتبال پرداختند اما سایر بازیکنان زیر نظر ایمان عالمی و ستار همدانی کارهای تاکتیکی را مرور کردند.

* آرش برهانی که روز گذشته تک گل استقلال را مقابل فولاد به ثمر رسانده بود با ۱۵ دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شد و بدون اینکه امیر قلعه نویی متوجه تاخیر او شود پنهانی به سایر بازیکنان اضافه شد! البته کار مهاجم استقلال بیشتر جنبه شوخی داشت.

* چند دقیقه از تمرین نگذشته بود که حدود ۲۰ هوادار استقلال به تشویق امیر قلعه نویی با شعار " امیر با معرفت " و " یه امیرخان داریم، حالاحالا قهرمانیم " پرداختند. آنها همچنین بازیکنان استقلال را باغیرت خطاب کردند و شعار " بازیکن با غیرت همینه همینه " سر دادند.

* امیرحسین صادقی مدافع استقلال پس از صحبتی کوتاه با امیر قلعه نویی با دستور دکتر نوروزی به کارهای کششی پرداخت و زودتر از سایر بازیکنان تمرین را ترک کرد.

* محمد قاضی، احمد جمشیدیان و پژمان نوری در یک طرف و آندرانیک تیموریان، آرش برهانی و حسین امانتی یکی از تدارکات های استقلال در سوی دیگر با هم تنیس فوتبال بازی کردند. کری آنها نگاه هواداران استقلال را به خود جلب کرده بود و هر گروه تلاش می کرد به هیچ عنوان بازنده نباشد.

* محمد قاضی قصد داشت فرزند پژمان نوری را داخل کلمن آب قرار دهد اما از این کار منصرف شد.

* منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی مانند همیشه در تمرینات امروز حضور داشتند.

* هنگامی که پورحیدری آرش برهانی را دید به خاطر گلی که به فولاد زده بود پیشانی مهاجم استقلال را بوسید.

* امیر قلعه نویی به دلیل دندان درد زودتر تمرین را ترک کرد.

* تمرین فردای استقلال تعطیل است.