به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:نیلسونکوریا روز گذشته مقابل راه آهن عملکرد خیلی خوبی نداشت و حتی روی گل اول هم تاثیرگذار بود، او که خودش این موضوع را قبول دارد پس از تمرین امروز به دیدار دایی رفت.
وی ضمن عذرخواهی از دایی اعلام کرد که بابت اتفاقات دیروز بسیار ناراحت است.علی دایینیز ضمن دلداری به نیلسون اعلام کرد فوتبال همین است و بالا و پائین دارد شما زحمت خودت را برای پرسپولیس کشیده ای. نیلسون سپس دایی را در آغوش کشید و از وی تشکر کرد.

*علی پروین سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز بابت سالگرد درگذشت سیروس قایقران با خانواده این فوتبالیست خوب و فقید کشورمان ابراز همدردی کرد.

پروین گفت: سیروس بازیکنی بود که خصوصیات اخلاقیش بسیار بالا بود صد حرف به سیروس می زدی یک بار سرش را بالا نمی کرد تا بخواهد جوابت را بدهد. سیروس همیشه یاد و خاطره اش باقی است و من افتخار می کنم که مدتی بالای سر این بازیکن بودم. سیروس افتخار فوتبال گیلان است مثل بزرگانی مانند غفور جهانی، صالح نیا و خیلی دیگر از بزرگان فوتبال انزلی. من از خانواده سیروس عذرخواهی می کنم که نمی توانم در مراسم سالگردش شرکت کنم اما خدا می داند همیشه یاد سیروس و تمام شاگردانم که خیلی زود رفتند زنده است.