به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مسئولان کمپانی فاکس به مناسبت بیست وپنجمین سال آغاز نمایش سریال تلویزیونی «سیمپسون ها»، طی توافق با ستاره های تیم فوتبالبارسلونا، آنها را به سیمپسون تبدیل کردند.

طبق اعلام کمپانی فاکس لیونلمسی،نیمار، ژاوی و اینیستا در آینده نزدیک به شخصیت های جدید مجموعه تلویزیونی سیمپسون ها تبدیل می شوند.

همچنین در قالب این توافقنامه که تا پایان سال ۲۰۱۵ اعتبار دارد، باشگاه بارسلونا و کمپانی فاکس سازنده مجموعه «سیمپسون ها» طیف وسیعی از کالاهای تبلیغاتی را نیز با همکاری یکدیگر تولید و به بازار عرضه می کنند.

در حال حاضر علاوه بر بارسلونا چند باشگاه معتبر فوتبال جهان نیز قراردادهای معتبر تجاری از این دست را با کمپانی های فیلمسازی منعقد کرده اند که از آن جمله می توان به یوونتوس، چلسی، زنیت سن پترزبورگ، پورتو و بوکاجونیورز اشاره کرد.

«سیمپسون ها» کارتون پویانمای آمریکایی است که نخستین بار در دسامبر ۱۹۸۹ از شبکه تلویزیونی فاکس به صورت مجموعه ای تلویزیونی نشان داده شد و از آن به بعد هر هفته پخش می شود. خالق سیمپسون ها «مت گرونینگ» است. این مجموعه تلویزیونی با بیش از ۵۰۰ قسمت، رکورددار طولانی ترین مجموعه تلویزیونی در جهان است.

ماجراهای این مجموعه که طی ربع قرن پخش در آمریکا موفق به کسب جوایز متعددی از جمله ۲۸ جایزه امی شده، در شهری به نام اسپرینگ فیلد اتفاق می افتد. سیمپسون ها در واقع اولین مجموعه تلویزیونی موفق شبکه فاکس بوده و هم اکنون شبکه فاکس قرارداد تولید این مجموعه را تا سال ۲۰۱۳ تمدید کرده است. در پایان این فصل از پخش برنامه تعداد بخش های پخش شده به ۵۲۵ عدد خواهد رسید که این برنامه را پربیننده ترین برنامه کمدی و پربیننده ترین برنامه کارتونی تاریخ آمریکا خواهد کرد.