به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: زلاتکو کرانچار پس از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل ملوان، گفت: شاهد یک بازی خوب و زیبا بودیم و به هر دو تیم تبریک می گویم. قبل از بازی هم گفته بودم با میل برد به انزلی آمده ایم. دو بار از حریف پیش افتادیم اما هر دو بار حریف با ما مساوی کرد.

وی ادامه داد: به هر دو تیم تبریک می گویم، مخصوصاً تیم میزبان که جوانمردانه بازی کرد. ما ۱۰ نفره شدیم اما به پیروزی رسیدیم. همه از این بازی لذت بردند زیرا پنج گل در آن رد و بدل شد.

سرمربیسپاهاندر مورد اینکه با توجه به نتایج امروز کدام تیم شانس قهرمانی دارد، گفت: همه نتایج لیگ در قهرمانی و کسب سهمیه آسیا مؤثر بوده است اگر دقت کنید در صورتی که ما در بازی رفت به ملوان نمی باختیم یا هفته گذشته می توانستیم سایپا را شکست دهیم و با این تیم مساوی نمی کردیم سرنوشت قهرمانی دست خودمان بود با این حال اکنون قهرمانی لیگ همچنان در ابهام است.

کرانچار تصریح کرد: شاید در این فصل نتوانیم قهرمان شویم اما چند بازیکن خوب به فوتبال ایران معرفی کرده ایم که همگی می توانند ملی پوش شوند این می تواند که جایگزین قهرمانی باشد.

وی در مورد اخراج بازیکن تیمش گفت: به داور اعتراض خاصی ندارم حق هر داور است که طبق بینش خود قضاوت کند اما کارت قرمزی که به بازیکن ما نشان داد سختگیرانه بود. با این حال قضاوت داور تأثیری روی نتیجه نداشت.