به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: امیرقلعه نوییدر کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار مقابلفولاد خوزستانکه با پیروزی یک بر صفر تیمش به پایان رسید گفت: در ابتدا به خاطر ایام سوگواری تسلیت می گویم. از مدیرعامل هواپیمایی تابان تشکر می کنم، چون آنها برای رفت و برگشت ما تلاش زیادی کردند. در این چند هفته ای که هم تیم و هم تحت فشار بودیم کمک و برادری کردند.
وی افزود: به فوتبال ایران به خاطر حضور این هواداران تبریک می گویم. آنها حضور خوبی امروز داشتند و فولاد هم فوتبال مدرنی بازی کرد امروز یکی از روزهای قشنگ فوتبال ایران بود امیدوارم بازی های آینده هم کیفیت داشته باشد و انقدر قشنگ باشد.

قلعه نویی تصریح کرد: بازیکن مثل سربازان دلاور جنگیدند و مردانه بازی کردند باید بگویم فولاد هم می توانست برنده بازی باشد. ارش برهانی نشان داد متر و میزان او این است او می تواند هم خوب بازی کند و هم گل بزند اگر آن یک امتیاز را از ما کم نمی کردند شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم اما این کسر امتیاز حق ما نبود امروز می خواستیم بختیار رحمانی را خنثی کنیم این کار را کردیم باید بگویم اهواز خانه استقلال است درست است. در این دو روز مردم خیلی به ما کمک کردند به خصوص مسوئولان استقلال خوزستان و ویسی زحمت زیادی کشیدند. فولاد امروز بازی خوبی ارائه داد و همیشه عملکرد آنها را دیدم.

وی خاطرنشان کرد: همه چیز دست خدا است اگر در بازی با نفت تهران مساوی می کردیم شانسمان بیشتر می شد اما هفته آخر همه چیز مشخص می شود اگر قهرمان شدیم لیاقتش را داشتیم.

قلعه نویی در مورد اینکه آیا سال بعد در استقلال می ماند، گفت: همه چیز دست خدا است باید ببنیم من را می خواهند یا نه خودم دوست دارم در این تیم بمانم فکر می کنم هیچ وقت برای استقلال کم نگذاشتم و قراردادهای زیادی را به خاطر استقلال ترک کردم. این تیم مثل خانه من است چه باشم چه نباشم برای این تیم آرزوی موفقیت دارم اما این توان من بود از همه مردم تشکر می کنم شاید اصلا مردم من را نخواهند.

وی ادامه داد: این سربازان استقلال به مردم ثابت کردند بی غیرت نیستند. بعد از بازی با نفت گفتم اصل غیرت همین بازیکنان هستند. مشکلات زیاد است. چند هفته آخر به خاطر مسائل مالی بازیکنان بازی نکردند آنها تمام توان را گذاشتند. امیدوارم در بازی با تراکتورسازی و الشباب نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی استقلال گفت: فوتبال ما پاک است عده ای می خواستند فوتبال را خراب کنند. هفته بعد هم فوتبال ما پاک خواهد بود خوشحالم که من برادران شفیع زاده در فوتبال پاک آن روزها تاثیر داشتیم عده ای دوست دارند فوتبال را ناپاک بنامند اما بدون شک فوتبال ما پاک خواهد بود.