به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: یحییگل محمدیپس از پیروزی ۴ بر یک تیم فوتبال نفت تهران برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و در نیمه اول توانستیم ۲ گل به ثمر برسانیم. البته در نیمه اول موقعیت های بهتری داشتیم اما توپ های ما درون دروازه نرفت.
وی افزود: صدرنشینی موقت در لیگ حق ماست و من این را به تمامی بازیکنانم که با جان و دل زحمت کشیدند، تبریک می گویم. امیدوارم این صدرنشینی در هفته پایانی نیز تکرار شود. ما در نیمه دوم برای تفاضل گل بیشتر به زمین آمدیم.

سرمربی تیم نفت تهران خاطرنشان کرد: ما در نیمه دوم برای تفاضل بهتر حمله کردیم و توانستیم ۲ بار دیگر دروازه گسترش فولاد را باز کنیم. البته ما با تعویض های خود قصد داشتیم بازی را هجومی تر کنیم اما متاسفانه روی یک کرنر یک گل دریافت کردیم. این پیروزی حق بچه های ما بود. مجموعه نفت در این هفته ها زحمت زیادی برای ما کشیده اند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

گل محمدی در واکنش به طرح این موضوع که بازیکنان گسترش فولاد از انگیزه کافی برخوردار نبودند، عنوان کرد: توپ هایی که گسترش فولادی ها لو می دادند به خاطر پرس شدید ما بود و درآمدن از این پرس کار هر تیمی نیست. آنها تحت فشار توپ ها را از دست می دادند.

وی در ارتباط با اینکه شانس قهرمانی نفت با توجه به صدرنشینی چقدر است، گفت: سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و این بازیکنان هستند که تکلیف قهرمان لیگ را مشخص می کنند البته ما بازی سختی مقابل سپاهان داریم و اگر سپاهان را ببریم به باقی نتایج در سایر شهرها کاری نخواهیم نداشت.

سرمربی تیم نفت تهران در پاسخ به اینکه باز هم تیمش برای قهرمانی باید مانند سال گذشته با سپاهان رقابت کند، بیان کرد: ما تجربه خوبی از سال قبل دارم ولی امسال ماجرای نفت و سپاهان جداست. برای رسیدن به قهرمانی ما باید سپاهان را شکست دهیم.

وی خاطر نشان کرد: فکر می کنم تا اینجای کار هم کمتر از قهرمانی کار نکرده ایم و این حاصل تلاش تمامی افراد بوده است.

گل محمدی در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا برای فصل آینده با تیم نفت قراردادتان را تمدید خواهید کرد یا خیر، عنوان کرد: هنوز صحبتی در این خصوص با مسئولان تیم نفت انجام نداده ام و همه چیز پس از پایان لیگ مشخص خواهد شد.