به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۱:۳۰ امروز(شنبه) در سالن وزنه مجموعه انقلاب آکادمی کمیته المپیک پیگیری شد.

به نقل از تسنیم، با توجه به اظهارات علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر کسر ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان این تیم به دلیل نتایج اخیر آبی‌پوشان، شاگردان قلعه‌نویی در این خصوص با هم صحبت می‌کردند. بازیکنان استقلال اعتقاد داشتند وقتی پول دریافت نکرده‌اند چطور قرار است از قراردادشان کسر شود و از این موضوع به شدت ناراحت بودند.

* تمرین تیم استقلال همزمان با تمرین تیم بسکتبال مهرام انجام شد که صمد نیکخواه بهرامی و حامد حدادی، ۲ بازیکن شاخص مهرام برخورد بسیار گرمی با استقلالی‌ها و امیر قلعه‌نویی داشتند. سرمربی استقلال در صحبت با نیکخواه بهرامی و حدادی برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

* محمد قاضی با دیدن امیرحسین صادقی از او درخواست کرد نظر امیر قلعه‌نویی را برای تغییر رنگ پیراهن تمرین استقلال جلب کند. صادقی درخواست قاضی را با امیر قلعه‌نویی در میان گذاشت و قرار شد اگر همه بازیکنان لباس سفید داشته باشند از فردا تمرینات با این لباس‌ها انجام شود.

* چشم متورم حنیف عمران‌زاده که در دیدار با نفت تهران دچار آسیب‌دیدگی شده است، باز هم سوژه بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال بود. ستار همدانی با دیدن حنیف به او روحیه داد و به مدافع استقلال گفت: با این چهره جدید زیباتر شده‌ای!

* آرش برهانی، سیاوش اکبرپور، علیرضا نیکبخت‌واحدی، خسروحیدری و مجید غلام‌نژاد غایبان تمرین امروز استقلال بودند. همچنین بوبکر کبه بازیکن بورکینافاسویی استقلال با ۲۰ دقیقه تأخیر در تمرین حاضر شد.

* هنگامی که بازیکنان استقلال قصد ورود به سالن وزنه را داشتند متوجه اطلاعیه‌ای روی شیشه سالن شدند که روی آن نوشته شده بود: از ابتدای سال ۹۳ به علت اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ تنها اعضای تیم‌های ملی شرکت‌کننده در بازی‌های آسیایی مجاز به استفاده از سالن وزنه می‌باشند.

* امیرقلعه‌نویی با لباس ورزشی در تمرین حاضر شده و دقایقی در خصوص صحنه‌های بازی با نفت تهران با امیرحسین صادقی به صحبت پرداخت.

* مدد جباری، مسئول تدارکات استقلال پس از پایان بازی استقلال مقابل ملوان بندرانزلی ظاهراً برای شستشوی لباس‌های بازیکنان از ماشین لباسشویی منزل خود استفاده می‌کند. با توجه به هوای بارانی در آن روز لباس‌های بازیکنان گل‌آلود شده بود که این مسئله باعثسوختن ماشین لباسشویی تدارکات استقلال می‌شود. به همین دلیل جباری در تمرین امروز استقلال ناراحت بود و اعتقاد داشت که ۲۰۰ هزار تومان به خاطر استقلال ضرر کرده و اکنون نیز باید ۲۰ درصد از قراردادش کسر شود.

* اعضای تیم بسکتبال مهرام با دستگاه‌های تردمیل در حال تمرین بودند و احمد جمشیدیان، هافبک استقلال نیز در میان آنها با این دستگاه مشغول دویدن بود. حنیف عمران‌زاده و محمد قاضی وقتی متوجه شدند جمشیدیان لابه‌لای بازیکنان قد بلند بسکتبال مهرام تمرین می‌کند به شوخی گفتند: احمد بین بسکتبالیست‌ها گم شده است!

‌* آنتونیو کاروالیو، هافبک برزیلی استقلال به دلیل بیماری سرحال نبود و دقایقی تحت نظر پزشک استقلال قرار گرفت.

* اعضای کادر فنی استقلال در جریان تمرین در خصوص ۲ هفته پایانی مسابقات لیگ برتر صحبت می‌کردند و اعتقاد داشتند که استقلال هنوز برای قهرمانی شانس دارد.

* با صلاحدید کادر فنی تمرین نوبت بعدازظهر استقلال تعطیل است و آبی‌پوشان از فردا تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.