به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سرمربی پیشین تیم ملی که زمانی مدعی بود برنامه‌های ماهواره‌ای را از منزل همسایه‌اش پیگیری می‌کند، جمعه شب در مصاحبه با یکی شبکه‌های آن سوی آب به دایی حمله کرد.
مایلی کهن در گفتگو با شبکه جم گفت:
یک بار یکی از اسطوره‌های فوتبال آلمان در شبکه زد دی اف حاضر شده بود. یک نفر در تماس با این برنامه از او پرسید چرا درآمد من در تمام زندگی‌ام حتی یک‌هزام دستمزد شما هم نیست که این بازیکن در جواب او گفت: در این مملکت مثل شما زیاد است، مثل من کم پیدا می‌شود! همین مساله جنجال بزرگی در آلمان به پا کرد و باعثشد او ناچار به عذرخواهی شود، اما در ایران آقایان خودبزرگ‌بین به رفتگران توهین می‌کنند و هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
حاجی مایلی در مورد دخل و خرجش هم گفت: «من سال ۵۶ لیسانس تربیت بدنی گرفتم، سال ۵۷ خانه داشتم و سال ۶۰ یک مغازه خریدم. از مادر مرحومم یاد گرفتم دخل و خرجم را تراز کنم و به همین خاطر با همه مشکلاتی که داشتم دستم را جلوی کسی دراز نکردم. ضمن اینکه کارمند بازنشسته سازمان تربیت‌بدنی هم هستم.»
سرمربی پیشین سایپا و گهر در پایان پیرامون سرنوشت تیم ملی در سال ۹۳ سخن گفت: «کلا به فوتبالی که فدراسیونش رسما روی تبانی صحه می‌گذارد امیدوار نیستم.»