به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: علی جباری درباره مصاف روز سه شنبهاستقلالو الجزیره گفت: اوضاع استقلال در حال حاضر چندان خوب نیست اما من در صحبتی که با چند بازیکن تیم داشتم از روحیه بالای آنها برای بازی با الجزیره اطلاع دارم و می دانم که همگی آنها مصمم به جبران دو بازی گذشته هستند و با اراده ای که از آنها سراغ دارم می دانم که تلاش می کنند از تک تک فرصت هایشان به خوبی استفاده کنند و به پیروزی برسند. آنها در دو بازی قبلی بدشانسی آوردند و می دانم که لیاقت آنها بسیار بالاتر از وضعیت فعلی است. به پیروزی برابر الجزیره خوش بین هستم و اگر کمی بخت با ما یار باشد می توانیم با هوشمندی کادرفنی و تلاش بازیکنان، هواداران را شاد کنیم.

او با مهم شمردن نقش هواداران در این دیدار افزود: به طور قطع هرچه تعداد هواداران در این دیدار بیشتر باشد، روحیه تیم هم بالاتر می رود. وقتی آنها حضوری پر رنگ داشته باشند، تیم با پشتوانه قوی تر به میدان می رود و به عبارت دیگر هواداران پشتوانه ای قوی در روز سه شنبه خواهند بود. هواداران استقلال شخصیت بزرگی دارند و می توانند با پشتیبانی قوی از تیم روحیه بازیکنان را بالاتر ببرند و این با ارزش ترین چیزی است که می تواند در آن بازی شکل بگیرد.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: نوار بدشانسی برای هر تیمی می تواند رخ دهد و در بازی با الشباب و الریان این نوار ادامه داشت اما من مطئنم که می توانیم از این نوار بدشانسی سه شنبه خلاص شویم. بازیکنان استقلال حرفه ای هستند و با روحیه ای بالا به مصاف الجزیره می روند و شکست های قبلی در کار آنها تاثیری نمی گذارد و ان شاءالله با پیروزی در روز سه شنبه پایه حضورشان در مرحله بعدی را می گذارند.

جباری در پایان و در پاسخ به سوالی درباره خصوصی شدن استقلال اظهار کرد: اگر باشگاه خصوصی شود و کار دست کاردان باشد یک اتفاق خوب رخ می دهد اما اینکه قرار باشد با قوانین ناقص کار را به دست افراد ناکار آمد بدهند قطعا استقلال متضرر می شود. من همیشه از فتح الله زاده حمایت کرده ام چون بسیاری از پیشکسوتان از او راضی هستند. در مدتی که ایشان در استقلال بوده تیم را جمع و جور کرده و در نتیجه گیری هم موفق بوده. او زحمات زیادی برای استقلال کشیده و البته ضعف هایی هم داشته اما در مجموع عملکرد او در استقلال مثبت بوده و نباید این مسئله را فراموش کرد.