به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تمرینتیم فوتبالاستقلالجهت آماده‌سازی برای دیدار روز سه‌شنبه هفته آینده مقابل الریان قطر در مرحله گروهیلیگ قهرمانان آسیاساعت ۱۶:۴۵ جمعه در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.

در حالی که قرار بود تمرین استقلال از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز شود اما این تمرین به دلیل صحبت‌‌های خصوصی امیر قلعه‌نویی با مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده و سیاوش اکبرپور با ۱۵ دقیقه تاخیر آغاز شد. قلعه‌نویی که از مصاحبه امروز اکبرپور ناراحت بود و عصبانی به نظر می‌رسید به مهاجم خود گفت: چرا علیه مسئولان باشگاه صحبت کرده‌ای؟ او در ادامه از عمران‌زاده و رحمتی نیز خواست مسائل باشگاه را در نظر بگیرند و بدانند که استقلال در وضعیت حساسی قرار دارد. این ۳ بازیکن توضیحاتی به سرمربی استقلال ارائه دادند و درباره مشکلات مالی استقلال با قلعه‌نویی گفت‌وگو کردند.

* مصاحبه اکبرپور با خبرگزاری تسنیم سوژه بازیکنان استقلال شده بود و آنها درباره این مسئله با یکدیگر صحبت می‌کردند.

* هاشم بیک‌زاده و احمد جمشیدیان ۱۵ دقیقه به صورت اختصاصی تمرین کردند اما جمشیدیان پس از مدتی به تمرینات گروهی اضافه شد. بیک‌زاده پس از انجام تمرین زیر نظر بدنساز استقلال تمرین آبی‌پوشان را ترک کرد.

* خسرو حیدری، امیرحسین صادقی و آندرانیک تیموریان غایبان تمرین آبی‌پوشان بودند.

* هنگامی که تمرین آغاز شد مارکار آقاجانیان و میکو مربی بدنساز تیم ملی به تمرین آبی‌پوشان آمدند و از امیر قلعه‌نویی خواستند اجازه دهد از محمد قاضی و پژمان نوری تست میزان دوندگی توسط متخصص تیم ملی گرفته شود. مارکار آقاجانیان در گفت‌‌وگو با تسنیم در این رابطه گفت: قرار است به تمرین همه باشگاه‌ها برویم و با تشخیص سرمربی هر تیم دو بازیکن در این تست شرکت کنند. نوری و قاضی نیز به تشخیص امیر قلعه‌نویی انتخاب شدند.

* محمد قاضی با استوک‌های نارنجی‌رنگ در تمرین آبی‌پوشان حاضر شده و نگاه همه را به خود جلب کرده بود.

* پیش از آغاز تمرین کبه بازیکن بورکینافاسویی استقلال به سمت امیر قلعه‌نویی رفت تا دقایقی با او صحبت کند.

* مهدی رحمتی پس از انجام تمرین زیر نظر حمید بابازاده زودتر از سایر بازیکنان تمرین را ترک کرد.

* میرشاد ماجدی سرپرست استقلال غایب بود.

* استقلال روز یکشنبه عازم قطر می‌شود و پس از دیدار مقابل الریا چهارشنبه‌شب به تهران بازمی‌گردد.