ملت ایران: دنی آلوس، مدافع بارسا، ادعا کرد که نیمار، ستاره جوان سانتوس، با باشگاه کاتالانی برای انتقال در تابستان ۲۰۱۴ به توافق رسیده است.

ستاره جوان سانتوس یکی از پرمشتری ترین بازیکنان دنیاست و باشگاه های اروپایی زیادی از جمله رئال مادرید، بارسلونا، چلسی و منچسترسیتی به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.

در این بین، از بارسا به عنوان مقصد احتمالی نیمار یاد می شد و دنی آلوس که رابطه دوستانه نزدیکی با هم تیمی اش در تیم ملی برزیل دارد، ادعا کرد که این بازیکن برای انتقال به بارسا در تابستان ۲۰۱۴ با این باشگاه به توافق رسیده است.

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت: " او می داند چه رخ خواهد داد. او قراردادی با بارسا دارد که براساس آن در آینده ای نزدیک به اینجا خواهد آمد.

اگر من به جای او بودم، هرچه زودتر به اینجا می آمدم زیرا به او اجازه می داد تا پیش از جام جهانی ۲۰۱۴ از نظر تاکتیکی پیشرفت کند. ضمن اینکه می توانست کیفیتش به عنوان یک بازیکن را افزایش دهد.

قبلا هم به او گفته بودم که نظرم در این مورد چیست. او می داند که بارسا چه کارهایی می تواند برای او انجام دهد زیرا برای او در مورد این باشگاه صحبت کردم. با این وجود من نمی توانم او را به زور به اینجا بیاورم. اگر می توانستم، زودتر این کار را انجام داده بودم. این تصمیمی است که خودش باید انجام بدهد. "

گل