ملت ایران:بعد از شکست مقابل پرسپولیس و اختلاف ۵ امتیازی سپاهان با استقلال صدرنشین، طلایی‌پوشان به شدت به پیروزی مسابقه امروز خود مقابل ملوان احتیاج داشتند تا اختلاف امتیازی خود را با آبی‌پوشان پایتخت کاهش دهند بنابراین با انگیزه برای کسب نتیجه قدم به میدان گذاشتند. طلایی‌پوشان از همان دقیقه یک مسابقه روی دروازه ملوان موقعیت خلق کردند و اگر حسین پاپی در دقیقه ۲ توپ را وارد دروازه ملوان کرده بود، شاید طلایی‌پوشان زودتر از دقیقه ۲۶ و گل حاج صفی می توانستند دروازه تیم میهمان را بازکنند.
زلاتکو کرانچار در کنفرانس مطبوعاتی اش در همین باره حرف زد.

برد قاطع مقابل ملوان؟ بعد از یک شکست غیر منتظره موفق شدیم در این مسابقه بازگشت خوبی داشته باشیم و روند بازی را در اختیار بگیریم. از ابتدای مسابقه آهنگ بازی خودمان را به حرف تحمیل کردیم و پس از خلق چند موقعیت به گل رسیدیم. بازی بسیار خوبی را ارائه کردیم و در جریان مسابقه بر حریف برتری داشتیم خوشحالیم که در این دیدار نتیجه گرفتیم و توانستیم به رقابت با حریفانمان به بالای جدول بازگردیم.

گلزنی احمد جمشیدیان و خوشحالی معنی داراو؟ ‌از گلزنی جمشیدیان خوشحال هستم او در چند مسابقه است که به میدان می‌آید و برای بالا کشیدن تیم تلاش می‌کند. برایمان بسیار مهم است که بازیکنانی که به عنوان جانشین به میدان می‌آیند تاثیرگذار باشد و اثر مثبتی روی تیم بگذارند.

دیدار بعدی سپاهان مقابل النصر؟ من خودم شخصا در دبی یکی از بازی‌های این تیم را نگاه کردم و فیلم چند مسابقه این بازی را تهیه و آنالیز کردیم. النصر نسبت به سال قبل تیم باکیفیت‌تری است و فکر می‌کنم بازی پرفشاری را پیش‌رو داریم.

اشتباهات مدافعان؟ باید بازی‌هایمان را بیشتر آنالیز کنیم تا دیگر چنین اشتباهاتی را تکرار نکنیم. برخی اشتباهات ما باعثشده ۳ امتیاز را از دست بدهیم. سپاهان تیمی با گرایش حمله است که این موضوع باعثمی‌شود فضایی در اختیار حریفان قرار بگیرد که روی بازیکنان فشار بگیرد. گل‌هایی که در بازی مقابل مس، فولاد، تراکتور، نفت و حتی پرسپولیس دریافت کردیم روی همین اشتباهات بود. طبیعی است که بازیکنان در فوتبال گاهی دچار اشتباه شود.

وضعیت چمن فولادشهر؟ وضعیت الان بسیار بهتر است. باید از مسئولان تشکر کنیم و به آنها تبریک بگوییم که این فرصت را به وجود آوردند که شرایط زمین بهتر شود و بتوانیم به خوبی میزبانی کنیم. اینکه ما در شهر خودمان به میدان می‌رویم و هواداران می‌توانند از این موضوع لذت ببرند بسیار مهم است. امیدوارم تماشاگران در بازی مقابل النصر حضور پررنگی در ورزشگاه داشته باشند و به ما دلگرمی بدهند.

مهاجمان گل نزن؟ از این موضوع راضی نیستم شانس‌های گل زیادی را ایجاد می‌کنیم اما از آنها استفاده نمی‌کنیم باید در بخش حمله زهردارتر عمل کنیم. این موضوع را به طور مداوم به بازیکنان تذکر می‌دهم و باید این مسئولیت را قبول کنیم. در مسابقات سنگینی که ادامه داریم باید حواسمان را جمع کنیم. در ادامه بازی‌ها یکی دو شانس برایمان بوجود می‌آید تا بتوانیم با استفاده از آنها به صدر جدول برسیم. اگر قدر این شانس‌ها را ندانیم جای هیچ عذر و بهانه‌ای باقی نمی‌ماند و نمی‌توانیم قهرمان شویم.

گل