به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: دکتر امین نوروزی در خصوص وضعیت مصدومیتآندرانیکتیموریانگفت: با توجه به اینکه آندرانیک تیموریان هشت ماه قبل تحت عمل جراحی سنگین از ناحیه دست قرار گرفته و متاسفانه همان ناحیه در محل یکی از پیچ‌های جراحی دچار ترک‌خوردگی بسیار کوچک شده بود و با توجه به اینکه تیموریان درد شدیدی داشت، نظر جراح ایشان، نیاز به ترمیم این قسمت بود و آندرانیک تیموریان امروز مورد عمل جراحی قرار گرفت.

معاون پزشکی ورزشیاستقلالدر ادامه گفت: ‌ بنا به نظر جراح ایشان تیموریان می‌تواند بعد از جراحی که سه الی چهار هفته است به دوره فعالیت خود برگردد.

نوروزی در ادامه در خصوص وضعیت بیگ‌زاده گفت: قرار است فردا ساعت ۱۳:۳۰ از وی ام‌آر‌آی بگیریم. اگر صدمه‌دیدگی ایشان که عضله‌ای در ناحیه نزدیک لگن می‌باشد ترمیم شده باشد این بازیکن دویدن خود را آغاز خواهد کرد.

وی در خصوص وضعیت ایمان مبعلی نیز گفت: خدا را شکر وضعیت این بازیکن خیلی بهتر شده و از چند روز آینده در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

نوروزی در پایان در ارتباط با وضعیت خسرو حیدری گفت: خسرو شرایط خوبی دارد و در کنار تیم‌ملی است و طی صحبتی که با او داشتم از شرایط خوب خود خبر داد.