ملت ایران: محمد رضا طهماسبی کاپیتان پیکان از روی سکوهای ورزشگاه پیکانشهر شاهد شکست تیمش مقابل سایپا بود.
طهماسبی که به خاطر مصدومیت این بازی را از دست داده در خصوص این مسابقه می گوید: یک گل زدیم، یکی دو تای دیگر هم نزدیم که ناشی از عدم تمرکز و دقت بچه ها بود. به نظر من تیم مان خیلی خوب بازی کرد و حق مان باخت نبود. بدترین نتیجه می توانست مساوی بایشد اما متاسفانه باز هم باختیم.
کاپیتان پیکان با اشاره به اینکه داوری مشکلی نداشته در خصوص میزبانی در ورزشگاه خانگی پیکان آن هم برای اولین بار می گوید: تماشاگر خوبی برای این بازی به ورزشگاه پیکانشهر آمده بود. مسوولان باشگاه زحمت کشیده و تماشاگران پر تعدادی را به ورزشگاه آورده بودند که به نسبت بازی اول در این ورزشگاه امیدوار کننده بود. ما با این تماشاگران می توانستیم امتیاز بگیریم و بالاخره فهمیدیم میزبانی یعنی چه. ما پارسال در شهر قدس بازی می کردیم و امسال هم تا اینجای فصل در استادیوم تختی بازی کرده بودیم. با اینکه زمین ورزشگاه تختی زمین با کیفیتی است و زحمت زیادی برایش کشیده شده اما در آن ورزشگاه احساس میزبانی نمی کردیم و نهایتا ۳۰-۲۰ تماشاگر داشتیم اما در پیکانشهر حداقل ۳۰۰-۲۰۰ نفر به ورزشگاه می آیند و و باتوجه به موقعیت ورزشگاه و سکوها صدای آنها زیاد به نظر می آید.
طهماسبی که در دیدار با آلومینیوم در هفته بیست و پنجم در ثانیه های پایانی با ضربه آزادی دیدنی دروازه حریف را باز کرده و بعد از مدت ها برد را به تیمش هدیه داده بود درباره جای خالی اش روی ضربات آزادی که در دیدار با سایپا نصیب تیمش شد می گوید: در این بازی چند باری ضربه ایستگاهی نصیب مان شد اما متاسفانه به گل تبدیل نشد. من مصدوم بودم و ازجایگاه بازی را نگاه نمی کردم اما جایم خالی نبود.
وی درباره آینده پیکان و موقعیت خطرناک تیمش در جدول رده بندی می گوید: کارمان خیلی سخت شده. اگر این بازی را می بردیم ۲۶ امتیازی می شدیم و هم امتیاز با آلومینیوم بودیم و از ذوب آهن فاصله می گرفتیم اما حالا کارمان خیلی سخت شده است.

گل