ملت ایران: پرویز مظلومی پس از تساوی ۲ بر ۲ آلومینیوم برابر صنعت نفت عنوان کرد: ‌ هر دو تیم بازی بسیار خوبی انجام دادند، متأسفم در چنین شرایطی به آلومینیوم پیوستم که باید اولین بازی خود را در آبادان و برابر نفت انجام دهم.

سرمربی آلومینیوم ادامه داد: ‌ من به عنوان یک آبادانی از جایگاه نفت نگران و افسرده هستم، به نظرم تساوی در این دیدار دردی از دو تیم دوا نمی‌کرد هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند.

سرمربی آلومینیوم خاطرنشان کرد: نفت با داشتن این هوادار جایگاهش در انتهای جدول نیست. تغییر و تحولات در این تیم باید زودتر رخ می‌داد و اگر فیروزی زودتر هدایت نفت را بر عهده می‌‌گرفت این تیم دچار چنین بحرانی نمی‌شد.

مظلومی تصریح کرد: نفت آبادان خوب بازی کرد و فشار تماشاگران آنها روی ما تأثیر منفی داشت من آلومینیوم را دو سه روز است تحویل گرفتم و شناخت کافی از بازیکنان نداشتم تنها نکته‌های کلیدی را گفتم تا بازیکنان اجرا کنند هنوز خیلی کار داریم و باید نقاط ضعف را پیدا کنیم و آنها را برطرف کنیم.

وی یادآور شد: ما به فکر افتادن نیستیم، سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده از ناصحی و ایمون‌ زاید که غایبان ما بودند استفاده کنیم. جایگاه آلومینیوم در رده‌های بالاتر است و تمام تلاش خود را در این راستا انجام خواهیم داد، برای نفت و آبادان هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

گل