به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: به نقل از سایت رسمی باشگاهپرسپولیس، طبق این برنامهسرخپوشانفردا دوشنبه استراحت خواهند داشت و روز سه شنبه در ۲ نوبت از ساعت های ۱۱ و ۱۵:۳۰ تمرین خواهند کرد.

تمریناتدر روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه در یک نوبت و از ساعت ۱۲ انجام می شود و پس از آن تمرین در روز جمعه ۱۶ اسفند تعطیل خواهد بود.

کاروان پرسپولیس روز شنبه ۱۷ اسفند ماه تهران را به قصد برپایی اردو در مازندران و حضور در رقابت های جام سرداران شهید این استان ترک می کند. پرسپولیس روز ۱۸ اسفند در دو نوبت صبح و بعدازظهر و روز ۱۹ اسفند در نوبت بعدازظهر تمرین خواهد کرد.

سرخپوشان در روزهای سه شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۳ اسفند به مصاف حریفان خود خواهند رفت. بین این ۲ بازی ۲ جلسه تمرینی انجام خواهد شد و بازیکنان روز شنبه ۲۴ اسفند استراحت می کنند. روز ۲۵ اسفند یک جلسه تمرین در تهران انجام می شود و کاروان تیم، روز دوشنبه ایران را به مقصد ارمنستان ترک خواهد کرد.

پرسپولیس روز سه شنبه ۲۷ اسفند تمرینات خود را در ارمنستان دنبال کرده و روز چهارشنبه در بازی دوستانه به مصاف حریف خود خواهد رفت.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس روز پنجشنبه ۲۹ اسفند ماه به تهران باز می گردد و کادر فنی روز شنبه یکم فروردین سال ۱۳۹۳ را به بازیکنان مرخصی داده است تا اولین تمرین سرخپوشان در سال جدید روز دوم فروردین ماه برگزار شود که قرار است از ساعت ۱۶ آغاز شود.