به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سید مهدیسیدصالحیدر مورد مصدومیتش گفت: چند هفته با درد و با قرص و آمپول بازی کردم ولی اخیرا اذیت شدم به همین دلیل کادر پزشکی تصمیم گرفت چند روز فیزیوتراپی کنم و مراحل درمانی را هم پشت سر بگذارم. مصدومیتم چندان جدی نیست و بعد از پشت سر گذاشتن مراحل درمانی تا چند روز دیگر به تمرینات برمی گردم.

کادر پزشکیپرسپولیساعلام کرده برای تسریع بهبودی این بازیکن، تزریقی انجام شود. برای این منظور ابتدا خون فرد گرفته شده و بعد از استخراج پلاکت ها، آن را با ترکیبی از دارو در محل آسیب دیده تزریق می کنند. سیدصالحی در این خصوص گفت: این هم یک نوع مرحله درمانی است تا هر چه زودتر مصدومیتم برطرف شده و در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کنم.

او در مورد تعطیلی لیگ و همچنین شانس قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: این تعطیلی برای همه تیم ها بود هر چند اگر بازی ها ادامه پیدا می کرد ما سود می بردیم. ب ا این حال دو اردو در ساری و ارمنستان داریم و امیدوارم با آمادگی کامل وارد بازی ها شویم. در مورد شانس قهرمانی هم باید بگویم که همه چیز دست خدا است و مدعیان رقابت فشرده ای دارند. ۳ فینال داریم و برای قهرمان شدن باید این ۳ فینال را ببریم.

سیدصالحی در مورد نیمکت نشینی در آخرین بازی پرسپولیس و اینکه بحثناراحتی او از این اتفاق مطرح شد اظهار داشت: من بازیکن حاشیه سازی نیستم و در هر تیمی که بودم با قلبم بازی کردم. در خیلی از بازی های این فصل با تشخیص دایی در ترکیب ثابت بودم و در دو سه بازی هم نیمکت نشین شدم. سرباز پرسپولیس هستم و از نیمکت نشینی هم ناراحت نشدم. نظر سرمربی همیشه برایم قابل احترام است.