به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: اهدای پاداش به بازیکنانپرسپولیسروحیه آنها را برای تمرین امروز ارتقا داده بود.

تمرینشنبه پرسپولیس از ساعت ۱۵:۳۵ در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* در ابتدای تمرین علی دایی حدود ۱۰ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و پس از آن تمرین روال عادی خود را پیش گرفت.

* دروازه‌بان‌های پرسپولیس ۲۰ دقیقه پیش از آغاز تمرین به زمین آمدند و کار خود را زیرنظر غلامپور آغاز کردند که در این میان نیلسون هم که چند روزی به سفر رفته بود حضور داشت و از آمادگی خوبی برخوردار بود.

* کریم باقری و محمد پنجعلی در تمرین امروز حضور داشتند. پنجعلی از امروز به عنوان سرپرست در تمرینات حاضر بود.

* ۱۷ بازیکن در تمرین امروز حضور داشتند و زیر نظر کادرفنی آیتم‌های مختلف را پشت سر گذاشتند.

* ۷ ملی‌پوش پرسپولیس، نورمحمدی و سیدصالحی در تمرین حضور نداشتند که البته سیدصالحی به کلینیک رفت و به فیزیوتراپی مشغول شد.

* امید عالیشاه که دوران نقاهت مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است بدون هیچ مشکلی پا‌به‌پای بازیکنان تمرین کرد اما مانند روزهای گذشته کفشگری، دهنوی و مسلمان تمرینات اختصاصی را در دستور کار داشتند.

* با توجه به اینکه تعداد کمی هوادار به درفشی‌فر آمده بودند مسئولان این ورزشگاه در گروه‌های چند نفره آنها را به داخل ورزشگاه بردند تا تمرین را از نزدیک تماشا کنند.

* همانطور که از قبل عنوان شده بود امروز با تشخیص و دستور علی دایی به بازیکنان پاداش داده شد تا با روحیه بهترین تمرین کنند.

* بازیکنان پرسپولیس بعد از گرم کردن و حرکات کششی در چند نوبت بازی آقاوسط را در دستور کار داشتند و پس از آن در یک‌سوم زمین و در قالب ۲ تیم فوتبال درون تیمی را انجام دادند.

* هنگامی که بازیکنان فوتبال درون تیمی بازی می‌کردند نیلسون هم به عنوان بازیکن در وسط میدان حضور پیدا کرد. او در میانه میدان درخششی که درون دروازه دارد را نداشت و بازیکنی معمولی بود.

* در کنار زمین تمرین پرسپولیس یک مدرسه فوتبال قرار دارد. زمانی که کودکان از این مدرسه خارج می‌شدند شعار " شش تایی‌ها " را به زبان می‌آوردند.

* بهزاد غلامپو در پایان تمرین چند دقیقه‌ای با مربی بدنساز پرسپولیس کار کرد.

* رضا نورمحمدی در درفشی‌فر حضور داشت اما با دیگر بازیکنان تمرین نکرد.