آخرین تمرینتیم ملیفوتبال پیش از دیدار با کویت در مرحله انتخابی جام ملت های آسیا از ساعت ۱۰:۵۰ یکشنبه در زمین کمپ تیم های ملی آغاز شده است.
در حالی که قرار بود این تمرین در زمین شماره یکورزشگاه آزادیبرگزار شود، ساعت ۱۰:۳۰ به مسئولان تیم ملی اعلام شد که زمین را آبیاری کرده اند و نمی توان در آن تمرین را برگزار کرد. به همین خاطر ملی پوشان تمرین خود را مثل روز نخست، در زمین اصلی کمپ تیم های ملی آغاز کردند.

*تمرین با صحبت های کارلوسکی روششروع شد. زمانی که بازیکنان در حال گرم کردن خود بودند، سرمربی پرتغالی تیم ملی که این روزها و با رفتن سیموئز و نمازی اطرافش خلوت تر شده، در حال برنامه ریزی برای چگونگی انجام قسمت های مختلف تمرین بود.

*بازیکنان تیم ملی پس از پاسکاری در گروه های مختلف با دستور کی روش به دو گروه تقسیم شده و بازی آقا وسط را انجام دادند.

*در این تمرین سرمربی تیم ملی اصرار زیادی بر سرعت در کار بازیکنان داشت و با فریادهای خود به این بخش هیجان می داد.

*بازیکنان تیم ملی نونهالان از نزدیک شاهد این تمرین بودند.

*با دستور کی روش پس از نیم ساعت از آغاز تمرین، خبرنگاران و تماشاگران از زمین خارج شدند و ادامه کار ملی پوشان پشت درهای بسته انجام شد.

*قرار است اشکان دژاگه، دانیل داوری، رضا قوچان نژاد و علیرضا جهانبخش چهار لژیونر دیگر تیم ملی از فردا(دوشنبه) به اردو اضافه شوند.

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی مرحله انتخابی جام ملت های آسیا که دیداری تشریفاتی هم محسوب می شود فردا در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف کویت می رود.