به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مهدی محمدنبی در حاشیه تمرین امروزتیم ملیفوتبال گفت: بازیکنان از پنج شنبه در اختیار کارلوسکی روشهستند، تمرین روز گذشته کمک زیادی به ما کرد. امروز به دلیل استراحت چمن ورزشگاهآزادیتمرین خود را در کمپ برگزار کردیم تا این زمین برای دیدار روز چهارشنبه مقابل گینه مشکلی نداشته باشد.
وی در مورد اینکه دکتر دیگو چه زمانی در ایران حاضر می شود، عنوان کرد: کارهای حضور او را انجام دادیم. او در بخش فیزیوتراپی تخصص دارد و سال ها در این بخش در برزیل کار کرده است. او به عنوان فیزیوتراپ به تیم ملی اضافه می شود و از اردوی آفریقا کنار ما حضور دارد. دیگو در اردوی آفریقا، اروپا و برزیل کنار تیم ملی است.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال دلیل اصلی جدایی امید نمازی حضور در تیم ملی بانوان آمریکا بوده است، عنوان کرد: سیموئز و نمازی از قبل گفته بودند که می خواهند به دلیل مشکلات خانوادگی از تیم ملی جدا شوند. قرار بود این مسئله از سوی آنها حل شود که در نهایت آنها از تیم ملی جدا شدند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا کی روش اعلام کرده مسئله جدایی امید نمازی را کمیته حقوقی دنبال کند، اظهار داشت: سیموئز از قبل اعلام کرده بود که قصد جدایی دارد اما می توان گفت جدایی نمازی بدون اطلاع بود.

نبی در مورد اینکه نمازی اعلام کرده با کی روش در این مورد صحبت کرده است، خاطر نشان کرد: من در جریان مکالمات این دو نفر قرار ندارم اما نمازی روز قبل از جدایی طی ایمیلی به کفاشیان این مسئله را اعلام کرد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه آیا در جدایی نمازی از تیم ملی مباحثی مثل توصیه مهرداد بیت آشور از سوی او تأثیر داشت، عنوان کرد: این مسئله به هیچ وجه صحت ندارد. کی روش با هیچ شخصی تعارف ندارد او اگر بازیکنی را نپسندد به اردوی تیم ملی دعوت نمی کند. بازیکن ایرانی و لژیونر اگر مورد نظر کی روش نباید به تیم ملی دعوت نمی شود و او توصیه نمازی، سیموئز و یا هیچ فرد دیگری را نمی پذیرد.

نبی در پاسخ به این سؤال که اگر کی روش اعتقاد داشته نمازی نمی توانسته تأثیر زیادی داشته باشد و کار او را تدارکات می کند، چرا دو سال با او همکاری کرد، گفت: فکر نمی کنم کی روش این لفظ را به کار برده باشد. باید این موضوع را از خود او بپرسید.

وی در مورد اینکه نمازی اعلام کرده رفتار کی روش با افراد تحقیرآمیز است، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری در اردوهای داخلی و خارجی هستم. کی روش دیسیپلین خاص خودش را دارد و این مسئله به دوران کاری گذشته او و دستیار اولی در زمان فرگوسن باز می گردد. او هیچگاه قصد تحقیر ندارد و روی تیم ملی دقت ویژه ای دارد و این مسائل را نباید با هم قاطی کرد.
نبی در مورد اینکه آیا کی روش دستیار جدیدی به تیم ملی اضافه می کند و حضور گل محمدی در تمرین روز گذشته دلیلی بر حضور او در کادر فنی است، خاطر نشان کرد: مربیان دیگری مثل افشین پیروانی، حمید استیلی و مجید صالح در تمرینات تیم ملی حاضر شدند. این مسئله دلیل خاصی ندارد. مارکار آقاجانیان به عنوان دستیار کنار کی روش قرار دارد اما قطعا او یک دستیار دیگر نیز اضافه خواهد کرد.
وی در مورد سرپرست تیم ملی خاطر نشان کرد: بنده فعلا در این پست حضور دارم تا ببینیم در آینده چه پیش می آید.
دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت ورزشگاه انقلاب کرج برای میزبانی دیدار ایران و کویت در روز ۱۲ اسفند افزود: ورزشگاه انقلاب کرج چمن خوبی دارد و هیأت فوتبال کرج با همکاری که انجام داده شرایط این زمین را بسیار خوب کرده است تنها نور ورزشگاه کمی مشکل داشت که تا بیش از ۱۶۰۰-۱۷۰۰ لوکس شرایط روشنایی دارد.