به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:سید جلال حسینیدر باره شرایط اردویتیم ملیپیش از دیدار با کویت گفت: شرایط خوبی را پشت سر می گذاریم. در این اردو بازیکنان بیشتری حاضر هستند و دو، سه نفر هم فردا به ما اضافه می شوند. دو بازی پیش رو داریم که استارت کار ما خواهد بود و امیدوارم در آن موفق شویم.
او در پاسخ به این سوال که به نظرش این دیدار می تواند محک خوبی برای تیمش باشد، اظهار کرد: قطعا این بازی می تواند به ما کمک زیادی کند. همه چیز خوب است و بعد از دیدار با کویت به مصاف گینه خواهیم رفت.

مدافعتیم ملیدر پاسخ به این سوال که چه احساسی از این که نماینده ایران در جام جهانی خواهد بود، دارد؟ بیان کرد: بازی کردن درجام جهانیبزرگ ترین افتخار هر کسی است. ما بازی های سختی را در آنجا داریم، اما خوشحالم که به آرزویم که بازی در جام جهانی است، می رسم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت مصدومیتش چگونه است؟ عنوان کرد: یک مصدومیت داشتم و البته الان هم دارم و با کارهایی که انجام می دهم امیدوارم که هر چه سریع تر برطرف شود.

حسینی در پایان و در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است در جام جهانی فیکس باشد؟ گفت: فرقی ندارد که چه کسی بازی کند، در هر حال تصمیم گیرنده کی روش است و امیدواریم تیم ملی موفق باشد.