ملت ایران: تیم فوتبال پرسپولیس فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم گهر درود قعرنشین خواهد رفت تا بازی معوقه‌ی خود از هفته‌ی بیستم برگزار کند. یحیی گل‌محمدی که تاکنون گرچه شکستی را بر روی نیمکت سرخ‌پوشان کسب نکرده است اما مساوی‌های متوالی برای این تیم آزار دهنده شده است و این فرصت خوبی خواهد بود تا سرخ‌پوشان طعم پیروزی را بچشند و تا حدی اوضاع خود را در جدول بهبود بخشند.

بازی با گهر …؟ فردا با تیمی بازی داریم که بازی رفت را برده بود اما اشتباهات داوری این پیروزی را از آنها گرفت. گهری‌ها انگیزه زیادی برای گرفتن سه امتیاز دارند. از زمانی که مایلی کهن آمده روند این تیم رو به رشد بوده است. به بازیکنانم گفته‌ام که نباید گهر را دست کم بگیرند.

بازی برابر نفت …؟ ما از نتیجه بازی قبل با نفت راضی نیستیم. سه امتیاز این دیدار برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که می‌تواند موقعیت پرسپولیس را در جدول رده بندی ارتقا دهد.

نقد یحیی در پرسپولیس …؟ در هفته‌های ابتدایی نتایج خوبی می‌گرفتم که همین امر باعثشد تیم‌ها برابر ما با نفرات بیشتری دفاع کنند و این کار ما را برای رسیدن به پیروزی سخت می‌کرد. ما در سه بازی گذشته مساوی کرده‌ایم. هر چند فوتبال قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم اما به پیروزی نرسیدیم. البته من از عملکرد بازیکنانم در دیدار برابر نفت تهران راضی نیستم که شاید دلیلش خستگی آنها به خاطر پشت سرگذاشتن تمرینات سنگین در اردوی کردان بود.

جایگاه پرسپولیس …؟ ما باید جایگاه خود را در رده بندی لیگ بهتر کنیم و به فکر موفقیت در مسابقات جام حذفی باشیم. به همین خاطر باید با انگیزه بیشتری کار کنیم و همه بازیکنان هم باید این شرایط را درک کنند و با تمام وجود برای موفقیت پرسپولیس به میدان بروند.

جلسه با رویانیان …؟ جلسه خوبی داشتیم. مباحثخوبی را مطرح کردیم و به جمع بندی خوبی هم رسیدیم. قرار شد بازیکنان با انگیزه بالاتری در ادامه رقابت‌ها حضور پیدا کنند و بنده هم با ارزیابی کار آنها لیست بازیکنان مورد نیاز برای فصل آینده را در اختیار باشگاه قرار دهم. مدیرعامل باشگاه از کادر فنی و بازیکنان انتظار داشت که با همت و انگیزه بیشتری رقابت های لیگ برتر و جام حذفی را پیگیری کنند و به خاطر شادی دل هواداران نتایج قابل قبول تری کسب کنیم که باید در همین راستا به میدان برویم.

گل