ملت ایران: آرش افشین را در یعد از انتشار تصویر جذابش گیرانداختیم. او در این تصویر سیاه و سفید، آن جوانک ساده جنوبی نیست. چیزی که شاید آرش باشد و همیشه پنهانش می کند. با او از فولاد و آرزوهایش حرف زدیم.

عکس پر سرو صدا؟ یکی از دوستانم عکاسه و از من خواست برای تبلیغ مغازه اش عکس بیندازم. دوستم این عکس رو در فیس بوک گذاشته بود و به همین دلیل خیلی سریع پخش شد واگر نه من زیاد اهل این سیستم ها نیستم.

اوضاع و احوال؟ همه چی خوبه …در فولاد شرایط خوبی رو تجربه می کنیم. از این هفته هم هواداران به ورزشگاه اومدند و همه لذت بردیم از بازی جلوی هواداران پر حرارت اهوازی.

آرش افشین:دوستم عکس را درفیسبوک گذاشت

قهرمانی؟ فولاد ۱۰۰٪ مدعی بزرگ قهرمانی هشت البته ما بازیهای سختی داریم.. باید استنلال رو تو اهواز ببریم و با تراکتور و ملوان و صبا هم بازی داریم که باید کارمون رو انجام بدیم. این بازی های رودررو تکلیف قهرمانی را روشن می کند.

رکورد نباختن؟ هیچکس فکرش رو نمیکرد تا اینجا پیش برویم. من امیدوارم این روند ادامه داشته باشه. اگرچه الان همه متوجه کیفیت فولاد شدها ند و خیلی بسته با ما بازی میکنند.

تمدید با فولاد؟ هنوز تمدید نکردم ولی اگر در ایران بمونم فقط در فولاد بازی میکنم. چون همه چی خوبه و مشکلات سایر تیمها رو نداریم..

ترانسفر به اروپا؟ چون با فولاد قرار داد داشتم باید به تصمیمی که برای من گرفتند گردن می گذاشتم. برای همین به تست لیل رفتم چون باشگاه می خواست از انتقال احتمالی من سود ببره. الان هم امیدوارم که شرایطی پیش بیاد تا به یک تیم خوب اروپایی بروم تا کییفت فوتبالی من بهتر بشود. آرزو دارم که در اروپا و تورنمنت های بزرگش بازی کنم. ابن بزرگترین آرزوی فوتبالی من هست اگر چه در ایران هم دوست دارم با فولاد قهرمان بشویم و در جام باشگاه های آسیا هم به قهرمانی برسیم که البته با توجه به شرایط تیمی و فنی خیلی هم دور از دسترس نیست.

تیم ملی؟ هنوز که آقای کی روش از من استفاده نمی کند. منتظر هستم تا فرصتی پیش بیاید..

گل