عکس:عاقبت بیکاری دروازه بان بایرن!

ملت ایران: در نیم فصل دوم بوندس لیگا بایرن عملکرد فوق العاده ای داشت. چهار بازی، چهار پیروزی یازده گل زده و بدون گل خورده، بایرن به دروازه بان نیازی ندارد.

در حاشیه دیدار شنبه شب بایرن و شالکه اتفاق جالب و منحصر به فردی رخ داد مانوئل نویر در این دیدار یکی از بیکارترین بازیکنان زمین بود و تنها دو یا سه بار در مقابل حملات حریف مجبور به واکنش شد در اکثر زمان های نیمه دوم توپ در نیمه زمین شالکه در جریان بود دمای منفی شش درجه شهر مونیخ و بیکاری، موجب شد نویر در زمان هایی از بازی با همبازی های ذخیره ی خود که در پشت دروازه مشغول گرم کردن بودند به نرمش بپردازد.

در یکی دو صحنه که از سوی تلویزیون آلمان شکار شد مانوئل نویر با توماس مولر به تمرین با توپ و گرم نگه داشتن خودمشغول بود نویر در این مورد می گوید: " در پشت دروازه دو بار با توماس مولر مشغول کار با توپ شدم تا خودم را گرم نگه دارم زیرا ضد حملات شالکه می توانست برای ما دردسرساز شود و برای مقابله با آن باید آماده می شدم. "

البته داور بازی می توانست به علت ورود توپ اضافی به زمین بازی را متوقف کند اما به نظر می رسد بازی یک طرفه بایرن در نیمه زمین شالکه او را از این تصمیم منصرف کرد.

گل