ملت ایران: رضانورمحمد از عصبانی های پرسپولیس بعد بازی نفت بود. مدافعی که همیشه کارش را خوب انجام می دهد اما در نهایت به برد نمی رسد. با او درباره بازی نفت و تساوی های متوالی پرسپولیس حرف زدیم.

بازی نفت؟

گل زود هنگامی خوردیم. شوک خیلی بدی بود اول کاری. البته خدارا شکر توانستیم با حمله های زیاد به گل برسیم اما هدف ما برد بود که نتوانستیم به این مهم دست بیدا کنیم. ما می توانستیم نفت را ببریم اما آنها خیلی خوب دفاع کردند.

منظورت از اینکه گفتی تمرکز نداریم، چی بود؟

متاسفانه چندتا بازی هست که مساوی میکنیم و به سختی گل می زنیم. همین باعثشده استرس گل زدن بیدا کنیم و این مسئله تمرکزمان را ریخته به هم.

این پنجمین مساوی شما در ۷ بازی بود.

من قبول دارم مساوی یک باخت خفیف است اما ما تیمهایی که بازی کردیم تیمهای خیلی خوب لیگ بودند و مساوی با آنها هم نتیجه بدی نبوده. چه بسا اگر در نیم فصل اول امتیازها رو به راحتی از دست نمی دادیم الان این مساوی ها به چشم نمی آمد.

اما شما برسبولیس هستید؟

قبول دارم اما ما هم تمام تلاشمان را انجام دادیم و امید داریم که با چند تا برد به بالای جدول برسیم وهوادارانمان را شاد کنیم.

غیبت جلال حسینی و ماهینی؟

جلال دفاع خوبی هست اما ما دفاع های دیگر تیم هم عملکرد خوبی داشتیم و آمار گل خورده ما بد نبوده. الان مشکل ما فقط خلق موقعیت و گلزنی است. ما در اوایل نیم فصل دوم خیلی خوب گل میزدیم و الان کمی سخت به گل می رسیم.

آینده؟

هیچ جاره ای نیست که بازی های خانگی ای که داریم را ببریم؛ به خصوص بازی عقب افتاده با گهر را که فقط باید برای برد بازی کنیم.

جام حذفی؟

شروعمان خوب بوده… امیدوارم بازی با ذوب آهن را هم ببریم و بتوانیم در جام حذفی به قهرمانی برسیم تا دل پرسپولیسی ها را با آوردن یک جام حداقل به دست بیاوریم.

هواداران؟

خیلی اذیتشان کرده ایم. امیدوارم ادامه فصل رو با نتایج خوب به بایان برسانیم و تا حدودی خوشحالشان کنیم.

گل