دروازه بان:

رحمان احمدی(سایپا): دروازه بان نوشهری و ۳۲ ساله سایپا، سابقه سه قهرمانی لیگ با سایپا و سپاهان و یک قهرمانی جام حذفی با پرسپولیس را در کارنامه دارد. او فوتبالش را از شموشک نوشهر آغاز کرد و سابقه ی یک بازی ملی هم دارد. رحمان احمدی در مقابل تیم مس بسیار درخشان بازی کرد و دو تک به تک را از مهاجمان مس مهار کرد و یکی از دلایل بسته نگه داشتن دروازه سایپا تیم بود.

مدافع:

رضا نور محمدی(پرسپولیس): مدافع سی و یک ساله قرمزها ابتدای فصل وقتی خبر جذب جلال حسینی و بنگر را شنید به تصور اینکه جا برای او تنگ خواهد شد از تمیدید قرارداد با پرسپولیس پشیمان شده بود. اما او ماند و در همه ی بازی های پرسپولیس خوب ظاهر شده است. او از خوب های پرسپولیس برابر نفت بود.

بهمن کامل(نفت تهران): مدافع نفت از ماشین سازی تبریز به این تیم آمده است و در هجده بازی از بیست و پنج بازی تیمش تاکنون در ترکیب ثابت بوده. او در برابر حملات پرسپولیسی به خوبی ظاهر شد و توانست شاگردان یحیی را ناکام بگذارد.

مهدی نوری(فولاد): بازیکن بیست و هشت ساله فولاد، اهل تبریز است. تاکنون این هافبک دفاعی پنج گل به ثمر رسانده است. او زننده ی گل اول فولاد به ذوب آهن بود. گلی که فولاد را به بازی برگرداند. یک گل زیبا با ضربه ی سر بی نقص.

هافبک:

پژمان نوری(ملوان): هافبک ۳۲ ساله رضوانشهری، فوتبالش را از ملوان آغاز کرد. به جرات می توان گفت پس از قایقران او محبوب ترین بازیکن بندر است و به شدت کاراکتر اسطوره شدن را دارد. پژمان نوری را باید بهترین خرید ملوان در این فصل دانست. او در مرکز زمین ملوان در برابرتراکتور درخشید و اگر خوش شانس بود می توانست دروازه این تیم را هم باز کند.

محرم نوید کیا(سپاهان): نوید کیا را باید پر افتخار ترین بازیکن لیگ دانست. چهار قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ و سه قهرمانی جام حذفی و البته نایب قهرمانی جام باشگاهها و مدال طلای بازی های آسیایی از افتخارات او است. نویدکیا می خواهد امسال برای بار پنجم جام را بالا بکشد! او در برابر نفت همه کار کرد. یک پاس گل داد و دو گل به ثمر رساند تا بهترین بازیکن هفته هم لقب بگیرد.

مصطفی سیفی(نفت تهران): هافبک نفت در برابر پرسپولیس سومین گل فصلش را به ثمر رساند. او یک پاس گل هم قبلا داده بود. وی که از مس کرمان به نفت آمده در فصل گذشته تا آستانه استقلالی شدن پیش رفته بود. او توانست با یک گل زیبا نیلسون را تسلیم هنرنمایی خود کند.

محمد رضا طهماسبی(پیکان): او یکی از وفادارترین بازیکنان لیگ است با بیش از ده سال حضور در پیکان. شوت سرکش و گل سه امتیازی او موجب شد تا پیکان پس از سه ماه رنگ برد را ببیند و فیروز خان کمی نفس راحت بکشد.

مهاجم:

علی رضا جهانبخش(داماش): او در بازی با فجر در دومین بازی پیاپی گلزنی کرد و هشتمین گل فصل را به ثمر رساند. گل سه امتیازی کاپیتان تیم ملی جوانان برای داماش بسیار با ارزش بود. جهانبخش می تواند پس از سالها به عنوان یک رشتی افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را کسب کند. او از نسل بازیکنان کم ادعایی است که هنوز زرق و برق لیگ ما چشمشان را به برق نینداخته است.

جواد کاظمیان(تراکتورسازی): مهاجم کاشانی تراکتورسازی یکی از زیباترین گلهای هفته را به ثمر رساند. گلی که بیشتر از هر کسی به گل محمدی باید تقدیمش کرد. درست در هفته ای که پرسپولیس از نداشتن یک مهاجم شش دانگ رنج کشید. جواد می تواند عصای دست تبریزی ها برای فتح جام باشد.

فرهاد مجیدی(استقلال): هافبک مهاجم سی و هفت ساله استقلال را باید محبوب ترین بازیکن آبی پوش در یک دهه ی اخیر بنامیم. او در دومین بازی متوالی اش گلزنی کرد و این بار البته تنها نه ثانیه پس از ورودش. گل سه امتیازی او ژنرال و تیمش را در صدر حفظ کرد. فرهاد خیلی دوست دارد امثال با یک قهرمانی از فوتبال خداحافظی کند.

گل