ملت ایران: گزارشگر تلویزیون با تلفظی که قبلا جایی نشنیده بودیم مدام می گفت «دانوفسکی». البته شاید محمد رضا احمدیان تقصیری نداشت و لیستی که به او داده بودند مثل همیشه مشکل داشت اما نام درست و کامل او «ولاتکو گوروزدانفسکی» است که گزارشگر شبکه سه فقط سیلاب دومش را می گفت. نام درست این بازیکن را بالاخره از زبان مدیر برنامه های ولاتکو شنیدیم و البته شنیدن نام خرید جدید پرسپولیس مقدمه ای بود برای یک گفت و گوی مختصر و مفید.

دقیقه ۱۸ که رسید همین بازیکن مقدونیه ای گلی زد که در فوتبال ایران کمتر می بینیم. او در بازی اولش برای پرسپولیس گل زده بود و این مساله با توجه به حضور دو هفته ای اش در تمرینات پرسپولیس شاید تنها نکته مثبت بازی دیروز پرسپولیس مقابل نفت به نظر می رسید.

بازی با نفت برای تو و پرسپولیس چطور بود؟

- در مجموع بازی خوبی بود. البته ما ملی پوشان مان را در اختیار نداشتیم و اگر آنها در زمین بودند نتیجه بهتری می گرفتیم اما برای خودم خوشحالم که موفق شدم در اولین بازی ام برای پرسپولیس گل بزنم. البته زمانی بیشتر خوحال می شدم که گلزنی من همراه با برد پرسپولیس باشد اما خب این اتفاق نیفتاد.

فکر می کردی در اولین بازی برای تیم جدیدت گل بزنی؟

- من در همه بازی ها از خودم انتظار دارم گل بزنم چون کلا هافبک گلزنی هستم. با این حال به همه طرفدراران پرسپولیس نوید این را می دهم بیشتر پاس گل بدهم تا اینکه گل بزنم.

- به غیر از هافبک راست در پست های دیگر هم می توانی بازی کنی؟

من در هافبک میانی و هافبک چپ هم می توانم بازی کنم و تجربه بازی در این پست ها را دارم. اگر مربی تیم صلاح بداند در این پست ها هم توانایی بازی دارم اما پست اصلی ام همین جایی است که مقابل نفت بازی کردم.

با بازیکنان پرسپولیس هماهنگ شده ای؟

- خب من دو هفته است که اینجا هستم و همراه تیم تمرین می کنم اما معتقدم اگر بازیکنی مثل ماهینی کنارم بود می توانستیم جناح راست قوی تری برای پرسپولیس درست کنیم.

با کدامیک از بازیکنان پرسپولیس رابطه خوبی داری؟

- چون با پروویچ همزبان هستم رابطه خیلی خوبی با هم داریم اما با بقیه بازیکنان هم دوست شده ام و خیلی خوشحالم در کنار بازیکنان یزرگی مثل مهدی مهدوی کیا و علی کریمی تمرین و بازی می کنم. امیدوارم این دو بازیکن بزرگ و مصدوم ما هر چه سریعتر به تمرینات برگردند تا پرسپولیس قویتر شود.

نظرت درباره یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی چیست؟

- ایشان بسیار جنتلمن هستند و از من خیلی حمایت کردند. حمایت های سرمربی در روزهای اولی که آمده بودم و سرما خوردم باعثشد از نظر روانی شرایط خوبی داشته باشم و به همین خاطر باید از او تشکر کنم.

راستی قبلا از این گل های زیبا زده بودی؟

- قبلا دو بار شبیه این گل را در بازی های تیم ملی مقدونیه زده بودم. در این بازی هم فرصت خوبی ایجاد شد و توانستم گل زیبایی به ثمر برسانم.

چرا شماره ۱۷ را انتخاب کردی؟

- خب شماره های محدودی باقی مانده بود. به من گفتند شماره ۱۷ در سالیان گذشته متعلق به یکی از بهترین و بزرگترین گلزنان پرسپولیس بوده. من هم به این خاطر این شماره را انتخاب کردم تا برای پرسپولیس گل های زیادی بزنم.

جو ورزشگاه و هواداران پرسپولیس را چطور دیدی؟

- از اینکه اسمم را صدا می کردند خیلی خوشحال بودم و امیدوارم شادی های زیادی برای شان به ارمغان بیاورم و البته یکی از عوامل قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی باشم.

گل