به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ملی پوشان از ساعت ۱۱ صبح شنبه دومین جلسه تمرینی خود را در کمپ تیم های ملی برگزار کردند.
مهرداد پولادی، پژمان منتظری، سید جلال حسینی، مهرداد بیت آشور، خسرو حیدری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری و مسعود شجاعی در آغاز تمرین از سایر بازیکنان جدا شدند و به تنیس فوتبال پرداختند.

این بازیکنان زیر نظر میکو به تمرینات کششی و قدرتی پرداختند.

در ادامه بازی درون تیمی هم بین دو تیم ۴ مقابل ۴ انجام شد که در این قسمت مجتبی جباری بازیکن هر دو تیم بود.

به نظر می رسد این نفرات به همراه دنیل داوری و رضا قوچان نژاد، بازیکنان اصلی مدنظر کی روش برای دیدارهای آتی خواهند بود.

سایر بازیکنان به گروه های دو نفره تقسیم شدند و کار با توپ را انجام دادند.

سپس به دو گروه ۹ نفره تقسیم شدند و در دو گروه سبز و نارنجی فوتبال بازی کردند.

تیم سبز را حامد لک، مهرداد جماعتی، امیر حسین صادقی، محمد رضا خانزاده، علی کریمی، بختیار رحمانی، رضا نوروزی، کریم انصاری فرد و محمد رضا خلعتبری تشکیل می دادند.

تیم نارنجی هم با سوشا مکانی(رحمان احمدی)، احسان حاج صفی، احمد آل نعمه، محسن بنگر، حسین ماهینی، قاسم حدادی فر، یعقوب کریمی، رضا حقیقی و پیام صادقیان به میدان رفت.

کی روش در این بازی تمرینی نظارت جدی داشت. وی بارها و بارها جریان تمرین را قطع کرد و نکات مدنظرش را گفت.

*هاشم بیگ زاده در تمرین حضور یافت و به صورت سبک تمرینات خود را سپری کرد. مهدی صفایی، مربی جدید تیم ملی دقایق نسبتا طولانی با بیگ زاده صحبت کرد.

*مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان رابطه گرمی با یکدیگر داشتند. این دو که از تیم جوانان استقلال و سپس تیم ابومسلم در کنار هم بوده اند و به دوقولوها در این تیم ها مشهور بودند، در بیشتر دقایق تمرین با هم صحبت می کردند.

*مهدی محمد نبی، سرپرست تیم ملی تماشاگر تمرین بود.

*کادر پزشکی تیم در چند نوبت نوشیدنی هایی که قرار بود مورد استفاده ملی پوشان قرار بگیرد را بو می کردند تا این نوشیدنی ها مورد تست قرار بگیرند.

*یحیی گل محمدی، سرمربی تیم نفت در حالیکه یک کلاه قرمز بر سر داشت، در تمرین حضور یافت.

*بخش مهمی از تمرین به زدن ضربات ایستگاهی اختصاص داشت. در این قسمت بختیار رحمانی توپ را روی دروازه می فرستاد.

*کریم انصاری فرد در هنگام ضربات ایستگاهی، مدافع شد و کی روش از او خواست که توپ را به سرعت از نزدیک دروازه دور کند.

*با اضافه شدن بیت آشور، انصاری فرد و ملی پوشان سپاهان، تعداد بازیکنان حاضر در تمرین به ۲۹ نفر رسید و بدین ترتیب دنیل داوری، علیرضا جهانبخش، علیرضا حقیقی، رضا قوچان نژاد و اشکان دژاگه تنها غایبان تمرین در روز شنبه بودند. این بازیکنان قرار است بامداد دوشنبه به تهران برسند.