به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: منصورابراهیم زادهدرخصوص استعفای امید نمازی ازتیم ملیو واکنش های کی روش پس از آن اظهار داشت: تیم ملی باید در آرامش قرار داشته باشد و کمتر دچار تنش شود. معتقدم تغییر و تحولات در تیم طبیعی است و زیاد تاثیری در عملکرد تیم ندارد زیرا سرمربی همان سرمربی است به هر حال تصمیم می گیرد در برهه ای تغییراتی انجام دهد همانطور که مربیان لیگ برتری هم این کار را می کنند.

وی در مورد اینکه کی روش پس از جدایی امید نمازی اعلام کرده تدارکات تیم هم می توانسته کارهای او را انجام دهد یادآور شد: به هر حال این موضوع به فرهنگ او باز می گردد مسئله تغییرات طبیعی است اما اینکه پس از آن چگونه برخورد شود مهم است فکر نمی کنم اینگونه صحبت کردن قشنگ باشد کی روش اینگونه حرف نمی زند و اگر هم اینگونه حرف زده نباید این کار را انجام دهد. به هر حال خوب نیست دو همکاری که با یکدیگر کار می کردند پس از جدایی این صحبت ها را مطرح کنند نمازی می توانسته در جایی پیشرفتی کند و یا منافع مالی بیشتری برایش بوده این مسائل به خودش مربوط است.

سرمربی سابق تیم ملی در مورد حضور مربیان ایرانی در کادرفنی تیم ملی تصریح کرد: این مسائلی است که شما رسانه ها اعلام کرده اید آیا تاکنون خود کی روش چنین مسئله ای را بیان کرده است؟ به دلیل فرهنگ ایرانی قصد داریم از مربیان ایرانی در نیمکت استفاده کنیم اما آیا نظر کی روش هم همین است.

ابراهیم زاده در مورد اینکه این تغییر و تحولات در حالی که ۱۰۳ روز به آغاز جام جهانی باقی مانده می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد گفت: طبیعتا تیم ملی به تفکرات جدید نیاز دارد و نمی تواند همانطور که در جام ملت های آسیا و سایر مسابقات حاضر شده بود در جام جهانی هم حاضر شود اگر برای بهتر شدن باشد خوب است اما اگر بخواهیم از اول شروع کنیم خوب نیست.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن سورینت در مورد مشکلات این تیم و مسائلی که پیروز قربانی روز گذشته مبنی بر مشکلات این تیم و بی ربط بودن دستگیری مالک باشگاه به بازیکنان گفته بود یادآور شد: بازیکنان اگر حرفی می زنند حق دارند او با خود رئیسی کیا هم این مسائل را در میان گذاشته بود همه جور هجمه ها بر علیه آنها وجود دارد حرف بی ربطی نمی زند نکات جالبی را گفته بود که قابل توجه است فدراسیون فوتبال اگر از ما تسویه حساب دارایی را می خواهد به دنبال تسویه حساب قرارداد و تسویه حساب دارایی باشگاه ها هم باشد مطالبی که او عنوان کرده بود توهین به کسی نبود بلکه درد و دلی بود که اکثر فوتبالیست ها دارند.