چلسی چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در خاک ترکیه مقابل گالاتاسرای به میدان رفت و در پایان به تساوی یک بر یک رسید.

آنها ساعت ۶ صبح روز بعد(پنجشنبه) به لندن رسیدند و امروز(شنبه) نیز باید در دیداری سخت مقابل فولام در زمین این تیم به میدان بروند. این موضوع موجب شده تا ژوزه مورینیو از برنامه ریزی اتحادیه فوتبال انگلیس به شدت انتقاد کند.

مورینیو در این زمینه گفت: برنامه مسابقه های ما خیلی شلوغ است. اغلب مردم وقتی به تحلیل برخی مسائل می پردازند و نتیجه گیری می کنند، حقیقت را به زبان نمی آورند. باید از فلیکس ماگات(سرمربی فولام) ستایش کنم زیرا او نخستین شخصی بود که چنین چیزی را به زبان آورد. او گفته که رویارویی با چلسی یک دیدار متفاوت است زیرا آنها در میانه هفته در لیگ قهرمانان به میدان رفته اند و بازی ما باید روز یکشنبه انجام می شده است. باید بگویم به میدان رفتن در روز یکشنبه هم برای ما سخت بود اما شنبه به مراتب سخت تر است.

مورینیو افزود: ماگات در این زمینه تجربه دارد. او سال ها با تعدادی از تیم ها در رقابت های اروپایی به میدان رفته و می داند چه فشاری به تیمی که در اروپا بازی می کند وارد می شود. باید صداقت ماگات را مورد تمجید قرار دهم. در بسیاری از کشورها وقتی یک تیم باشگاهی در اروپا به میدان می رود، برنامه دیدارهای آن تیم را تغییر می دهند اما در انگلیس اینطور نیست.