اتهام جدید فتح‌الله‌زاده، این بار به سپاهان

به گزارش ملت ایران به نقل از گل، اولین نمایش فیلم آسمان زرد کم عمق، در سینمای مطبوعات، دو مهمان فوتبالی داشت؛ مصطفی آجورلو مدیر سابق پاس و علی فتح الله زاده مدیر عانل استقلال. جالب اینکه در این فیلم کنایه ای هم به پرسپولیسی ها انداخته شد که از نظر خبرنگاران و خود فتح الله زاده دو نماند. او امروز در مصاحبه با اوج نیوز حرف هایی تازه را مطرح کرده است؛ البته این بار درباره سپاهان … و لابد فرداست که بگوید با علیرضا رحیمی رفیق جینگ است!

* برای تماشای فیلم به برج میلاد رفته بودید؟

بله. فعلا که لیگ تعطیل است و ما هم از فرصت استفاده کردیم وبه برج میلاد رفتیم. اگر فرصتی پیش بیاید دوست دارم باز هم بروم. به خصوص تئاتر که علاقه خاصی به آن دارم. دوست دارم تئاتر ببینم.

*آنجا با علی ضیا هم(مجری تلویزیون) رو در رو شدید؟

بله. او گفت که داور برای ما پنالتی نگرفت. ما هم گفتیم عالم و آدم دیدند که پنالتی نبوده و کارشناسان هم بحثپنالتی ها را رد کردند. او اصرار کرد من هم گفتم: " رو که نیست سنگ پای قزوین است. "(با خنده) …او پسر خیلی خوب و باشخصیتی است. فقط حیف که پرسپولیسی است!

*برگردیم به فضای فوتبال …باشگاه سپاهان مدعی شده که داوری ها به نفع استقلال است.

باشگاه سپاهان سازماندهی شده این کارها را انجام می دهد. شما که یادتان نرفته چند سال قبل چه شایعاتی در خصوص این تیم مطرح شد. آن هم در بحثداوری. اجازه بدهید فعلا آن مسأله را باز نکنم. این باشگاه پول کارگران زحمتکش را می گیرد و چندین میلیاردی هزینه می کند. پارسال ۱۸ میلیارد تومان هزینه کردند. تا آمدیم و گفتیم جو درست کردند اما بعد خود مسوولان این باشگاه رقم را تأیید کردند. امسال هم می گویم که ۲۲ میلیارد تومان هزینه کرده اند. می دانم دوباره جو درست می کنند اما این قدر هزینه کرده اند. آن هم پول کارگران زحمتکش فولاد مبارکه را. جالب اینکه خودجوش هم اعتراض می کنند. ما حتما به این مسایل اعتراض می کنیم. امروز هم به فدراسیون می رویم و بابت این اظهارات از آنها شکایت خواهیم کرد.

*یعنی فکر می کنید می خواهند استقلال را از مسیر قهرمانی دور کنند؟

شک نکنید. یک چهارم پولی که در این باشگاه هزینه می شود در استانهای محروم هزینه نمی شود. بعضی از تازه به دوران رسیده ها در این باشگاه هر حرفی را می زنند. ما حتما مسأله را پیگیری می کنیم.
*لیست جدید تیم ملی اعلام شد اما خبری از رحمتی نیست؟

من رفتار کی روش را اصلا نپسندیدم. نه تنها من که کارشناسان هم نمی پسندند. سید مهدی یک حرفی زد و انگار کی روش هم منتظر فرصتی بود تا او را کنار بگذارد. اگر تیم ملی به اینجا رسیده با زحمت بچه ها به خصوص رحمتی بوده. این حقش نیست. ما که از نظر فنی چیزی از تیم ملی ندیدیم.