ملت ایران: فوتبال اسپانیا در هفته‌ای که گذشت تحت تاثیر ال‌کلاسیکو قرار داشت.

بر این اساس اخباری که به عنوان شایعه در این هفته مطرح شده تحت تاثیر دیدار رفت رئال و بارسا در برنابئو قرار گرفته است.

به خصوص اخباری که بیش از پیش در رسانه‌ها مطرح شده به حاشیه‌سازی ستاره فوتبال جهان لیونل مسی ارتباط دارد.

این حاشیه‌ها را در زیر بخوانید.

*درگیری مسی با آربلوا و کارانکا در پارکینگ برنابئو

رسانه مادریدی‌ مارکا در خبری به درگیری مسی با بازیکنان و مربی رئال مادرید پرداخت؛ اما این خبر توسط مسی مورد تایید قرار نگرفت و ستاره آرژانتینی در این باره تا به این لحظه هیچ اظهار نظری نکرده است.

مارکا نوشته بود که مسی با حضور در پارکینگ ورزشگاه برنابئو در حالی که همسر باردار آربلوا و دختر این مدافع اسپانیایی در ماشین بودند به او «احمق» گفته است!.

البته درگیری مسی به این جا ختم نشده و این ستاره آرژانتینی در ادامه پس از دیدن کارانکا با عصابیت به ائو گفته که به چه داری نگاه می‌کنی؟ تو «عروسک خیمه شب بازی» مورینیو هستی!

کارانکا هم در واکنش به این حرف‌ها به مسی گفته که تو یک بازیکن هورمونی هستی و این کارت هم به این خاطر است!.

در این باره مسی هیچ واکنشی نشان نداده است.

* پرتاب آب دهان مسی به سوی مادریدی‌ها؟

رسانه مادریدی مارکا نیز در فیلمی که چندان مشخص نیست، به آب دهان مسی اشاره کرده که به سمت نیمکت و هواداران مادریدی پرتاب می‌شود!.

* جانشین مورینیو مشخص شد

شایعه دیگری که در فوتبال اسپانیا مطرح شده است، بحثرفتن ژوزه مورینیو از مادرید و حضور یورگن کلوپ در باشگاه رئال مادرید است.

بر این اساس گفته می‌شود مورینیو در آخر فصل مادرید را ترک خواهد کرد و سرمربی دورتموند جانشین او در برنابئو خواهد شد.

البته پیش از این کلوپ حضور گواردیولا در بایرن مونیخ را به فال نیک گرفته بود و گفته بود که سال آینده مورینیوی بوندس لیگا در برابر گواردیولا خواهد بود و رقابت سختی میان دورتموند و بایرن صورت خواهد گرفت.

* اظهارنظر همسر کاسیاس درباره آقای خاص

صحبت‌های همسر کاسیاس درباره جو تیمی رئال مادرید هم مورد توجه برخی رسانه‌ها قرار گرفت و همسر کاپیتان رئال عنوان کرده که برخی بازیکنان مادریدی با مورینیو خوب نیستند و ارتباط خوبی در این تیم وجود ندارد.

*صحبت‌های خصوصی پرز با نیمار و دور زدن بارسا

دیگر شایعه‌ای که در فوتبال اسپانیا مطرح شد بحثصحبت خصوصی فلورنتینو پرز مدیر رئال مادرید با نیمار ستاره برزیلی سانتوس است.

بر این اساس گفته می‌شود رئال مادرید در حال توافق با ستاره ملی‌پوش برزیلی برای حضور این مهاجم در تابستان آینده در برنابئو است و می‌خواهد بارسلونا را دور بزند.

فارس